LV RU
www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana

Bolt - Krāpšana

Labdien! Šodien no rīta tika izsaukts taksis . Izsaucu taksti un viss kārtībā un pēķšņi,kad man šoferis apstiprināja braucienu man uzreiz noņēma 8€ domāju ,kad tagad ņem uzreiz pēc izsaukšanas . ATNĀCA mana mašīna iekāpu aizbraucu un HOP man atkal no Konta noņem 8,10€  vai tas Jums liekās normāli ,kad man 16€Samaksāju jūsu kaut kādas klūdas pēc.. Tas nenozīme ,kad ilgi ņēesmu izmantojusi BOlt pakalpojumus Jums ir tiesības apkrāpt cilvēkus. GRIBU DZirdēt no Jums kāpec man divas reizes tiek novilkta nauda pirms tam un pēc tam .Un vēlos savu naudu dabūt atpakaļ. 
 

29.09.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Bolt Support Ответ от представителя 09.10.2019

Labdien,

Pēc Jūsu aprakstītās situācijas varam spriest, ka papildus ieturētie 8€ ir īslaicīga autorizācija, kas tiek veikta, lai pārbaudītu aplikācijai pievienoto bankas karti. Autorizācija tiek veikta gadījumos, kad aplikācijai tiek pievienota jauna bankas karte vai arī tad, ja esošā karte nav ilgāku laiku izmantota. Šo summu Jūs saņemsiet atpakaļ savā bankas kontā 3-5 darba dienu laikā (atkarībā no bankas, ko izmantojat).

Gribējām arī atgādināt, ka problēmsituāciju gadījumā Jūs varat sazināties ar Bolt klientu atbalsta komandu, sūtot ziņu caur aplikāciju vai rakstot uz [email protected], lai varam izskatīt gadījumu un Jums palīdzēt.

Ar cieņu,
Bolt

Комментарии (2)

hola_amigo 29.09.2019

Kapec nesazinies ar Bolt?

D Diāna vabika 29.09.2019

Telfona nr viņiem vairs nepastāv. UZRAKSTĪJU E-PASTU

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы