www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana

РешеноBolt - Krāpšana

23.08 vakarā izsaucu taksi BOLT aplikācijā. Taksists apstiprināja brauciena izsaukšanu un rādījās, ka 9 min jāgaida. Labi gaidām.. Tad pēkšņi parādījās, ka visi taksisti ir aizņemti, taču nauda tika noņemta no konta... Taksists tā arī neieradās un no konta tika noņemti 3.10€ par neesošu braucienu. Rakstīju bolt’am messengerī, atbildes nekādas. Kontakttālruni nekur nevar atrast. Līdz šim bija ļoti pozitīva, taču šis atgadījums un tas, ka ar BOLT izrādās nekādīgi nevar sazināties, liek par šo kompāniju domāt slikti, kā arī uzticība vairs nav.
P. S. Ļoti priecātos, jau naudiņa ieripotu atpakaļ kontā. :)

26.08.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Bolt Support Ответ от представителя 02.09.2019

Labdien,

Atvainojamies par nepatīkamo atgadījumu.
Ja gadās problēmsituācija, lūdzam sazināties ar Bolt klientu atbalsta komandu, sūtot ziņu caur aplikāciju vai rakstot uz [email protected], lai varam izskatīt konkrēto gadījumu un palīdzēt.

Ar cieņu,
Bolt

Жалоба успешно разрешена Odrijar 04.09.2019

Pēc gandrīz 2 nedēļu gaidīšanas , BOLT ir atbildējis un atgriezis naudu kontā.
Ļoti nepatīkama pieredze, šo kādreiz tik ērto aplikāciju esmu izdzēsusi un vairs nebraukšu!

O

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы