LV RU
www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana

Bolt - Krāpšana

Vakar no mana bankas konta tika iekasēti 3 maksājumi uz food bolt 25, 46, 146 eiro, man pat food bolt aplikācijas nav, tikai bolt taxi, pie kura tika piesaistīta bankas karte. Uzrakstīju sūdzību, teica ka apturēs 146 eiro, bet par pārejām summām klusums info pielikumā. Esiet piesardzīgi, ne pievienojiet savas bankas norēķinu kartes pie viņu aplikācijas. Visiem 3 pirkumiem bija viens pirkuma numurs, kas nav iespējams parasti.

29.06.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Bolt Support Ответ от представителя 30.06.2020

Labdien,
 
Mums ir ļoti žēl dzirdēt par šādu atgadījumu!

Lai mēs varētu pārbaudīt šo situāciju, lūdzu, sazinieties ar Bolt Food klientu atbalsta komandu, sūtot ziņu uz [email protected], lai varam izskatīt šo situāciju un Jums palīdzēt.
 
Ar cieņu, 
Bolt 

Комментарии (2)

N Novikovs Aleksandrs 01.07.2020

Dabūju visu rezervētu naudu atpakal uz savu bankas kontu, liels paldies BOLT operatīvai sadarbībai! Protams viss tas bija nepatīkams, bet vienīgie zaudējumi beigās ir tikai laiks un jaunas kartes pasūtīšana.

O Olga Petrayko 09.09.2020

Kā jūs ar viņiem sazinājāties ?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы