LV RU
www.sudzibas.lv Bolt Jocīgi zvani no Bolt šofera

Bolt - Jocīgi zvani no Bolt šofera

Pasūtu boltu nakts vidū, pazvana šoferis jānis (‭26366316‬) un sāk jautāt jocīgus jautājumus, kas nebūtu kā taksometra šoferim jājautā, kā arī piedāvā, ne labā nozīmē, iespēju braukt par brīvu. Manāmi fonā atrodas draugi un smiekli fonā, sajutos neērti un jutos ļoti nepārliecināta par Nākotnes sadarbību ar šo kompāniju.

06.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Bolt Support Ответ от представителя 06.07.2020

Labdien,
 
Mums ir žēl dzirdēt, ka Jums ir bijusi nepatīkama pieredze.
 
Lūdzu, sazinieties ar Bolt klientu atbalsta komandu, sūtot ziņu caur aplikāciju vai uz [email protected], lai varam izskatīt šo gadījumu un palīdzēt. 

Ar cieņu, 
Bolt komanda

M

Комментарии (4)

W waka 06.07.2020

Ko tad šis gribēja noskaidrot?

Pacco_al 06.07.2020

Vai negrib par braucienu natūrā samaksāt.

T Taisnīgums99 07.07.2020

Gan jau pati gribeji sakuma un tad velak izgulejies un pardomaji tapec likas divaini, ka zvana!

M Meitene 08.07.2020

Kas par sviestu, kā var vispār gribēt braukt ar kaut kādu cilvēku, kurš nevis pilda savu darbu, bet zvana, lai pasmietos ar draugiem? Pārdomāt ko, tāda sajūta, ka šādi izturēties pret cilvēku ir normāli un tas vispār nav apspriež, ka tādi cilvēki strādā šāda jomā!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы