LV RU
www.sudzibas.lv Bolt Bolt skūteri un mīkstie darbinieki

Bolt - Bolt skūteri un mīkstie darbinieki

09.09. Viens bolt darbinieks, vīrietis spēka gados, ap pl.8 pārvietoja bolt skūterus Rīgā, Katrīnas ielā. Vienu skūteri šī persona stutēja pret dzīvojamo māju. Kad es jautāju, kāpēc viņš stutē skūteri pie mājas sienas, bet neliek blakus brīvajā vietā, kur tas nevienam netraucēs un nebojās mājas sienu, viņš teica, lai es pati to pārvietojot. Laikam mīkstais vīrietis nebija iedomājies, ka es nestrādāja bolt un man viņa darbs nav jādara. Nabadziņš, laikam viņam rociņas netur pārvietot tādu lietiņu pārdesmit metru tālāk, ka jāprasa to darīt sievietei. Neizdevās ielādēt bildes. Bolt iesaku izvērtēt, kāda uzvedība un komunikācija ir tās darbiniekiem, jo tas tiešā veidā ietekmē bolt reputāciju. Otru skūteri nabaga darbinieks novietoja precīzi auto stāvvietā pa vidu. Nu, citu firmu skūteri nemaisās tik ļoti pa kājām kā bolt. Neizmantojiet bolt!

10.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

J

Комментарии (4)

Jimmy Darling 10.09.2020

Jūs nestrādājat bolt, tapēc arī viņam nav jūs jāklausa. Jums par maz sava darba, lai varētu aizrādīt, kā citi cilvēki strādā un vēl aizvainot viņus personīgi. Sieviete nav diagnoze vai invaliditāte, nepatīk kā stāv? novieto tur, kur patīk

U Uretra 10.09.2020

Tad tu arī esi mīkstais?

Jimmy Darling 10.09.2020

Uretra vai Juretas kundze, reģistrējusies 10min atpakaļ x) nu nu

H Helsu 11.09.2020

Cerams majas siena ir apdrosinata un segs majas sienas remontu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы