Bolt food kurjers - Krāpšanas

Labvakar, nāku ar brīdinājumu. Vīrs bija nostrādājis 4 dienas no pirmdienas līdz ceturtdienai. Šodien, ka parastā diena dēļ laikapstākļiem, vīrs ar meitu gribēja pa vizināt pasūtījumus, šajā baismīgajā laikā citu nav ko darīt. Veica 7 sūtījumus, un atbraucot mājās pusdienas, pēc pusdienām vēlējās turpināt tālāk darbiņu, bet nonākot pie secinājuma, ka konts viņa diemžēl ir bloķēts. Vīrs jau 8 nepilnus mēnešus strādā. Bolt speciālisti atbildēja, to ka konts ir bloķēts, ka viņu nebūs iespēja aktivizēt, jo noteikumi pārkāpti.
Un viņam bija nopelnīti 194€, bet pēc sarakstes ar speciālistu, bilance nozuda, un parādījās nieka 2.84€. Speciālisti atbildēja, to ka vīrs tika sodīts par pārkāpumu noteikumu punkta. Policija iesniegums jau uzrakstīts. Esat lūdzu uzmanīgi, ar šādiem darbiem, neesat tik naivīgi. Katru nedēļu nāk sūdzības par šo firmu.

21.01.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

21.01.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Комментарии (1)

T TransportsK 21.01.2022

Ja jau noteikumi, kurus Jūsu vīrs akceptēja uzsākot darba gaitas, tika pārkapti un tajos atrunātā soda nauda ieturēta, tad par ko īsti ir iesniegums policijā?!
Vai par to, ka noteikumi, kā tas parasti notiek, nebija izlasīti un paraksts/ ķeksītis uzlikts/ ielikts automātiski?
Uzrakstiet ofic. vēstuli/ epastu un saņemsiet skaidrojumu/ aprēķinu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы