LV RU
www.sudzibas.lv Begonija liguma sleptie akmeni.

Begonija - liguma sleptie akmeni.

situacija kadu man nacas piedzivot. man nomira tuvs cilveks marta kam bija nopirkts celojums turisma firma begonija sogad septembri uz griekiju. sazinajos ar firmu ko darit? pateica ka iemaksato sumu esat zaudejusi jau liguma parakstisanas diena. tas bija janvari. ja ko gribat tad varat braukt mirusa vieta. uz jautajumu kadel nevar atgut naudu atbildeja var atnakt citi radi un pieprasit naudu. uz jautajumu ja atnaks cits radinieks un gribes braukt ekskursija neko sakarigu atbildet nevareja. iesaistijam tautas balsi . problema skiet atrisinasies. ziniet ja gadijuma kas ar jums pirms pirms celojuma notiks avansa naudu jums atpakal nedabut. tadel rupigi izlasiet ko vini tur ar maziem burtiem sarakstijusi pirms parakstat ligumu. ko teiksiet?

Z

Комментарии (12)

S Sauliite 03.09.2011

Un pareizi dara firma, ka neko neatmaksā, jo pat ja Jūs varētu pierādīt, ka esat vienīgais mantinieks, Jūs neesat firmai neko maksājis, lai tagad naudu prasītu atpakaļ. Kā apstiprinātam mantiniekam, Jums ir tiesības izmantot pakalpojumu, ko firma arī nodrošina.

T ToSaulīte 03.09.2011

Labvakar Sauliite! Tu pēdējā laikā esi pasākusi reti spīdēt!

S Sauliite 03.09.2011

Nu kaut kā tās sūdzības pēdējā laikā tādas garlaicīga, zūd interese spīdēt :D

Z zids. 03.09.2011

tad jau firmai izdevigi klientu pirms brausanas neitralizet?

T ToSauliite 03.09.2011

Tur nu gan tev taisnība. Ko dari no sūdzību lasīšanas brīvajā laikā? šodien taču ir sestdiena, kāpēc sēdi vientuļa mājās un neapmeklē kādu izklaides pasākumu?

S Sauliite 03.09.2011

Izdevīgi būtu tikai tad, ja arī pašus radiniekus neitralizētu :D

M maigais 03.09.2011

teici saulit ka radiem nekas nepienakas?????

S Sauliite 03.09.2011

Radiniekiem naudas atmaksa nepienākas, bet pats ceļojums pienākas gan. Vienīgi ja negrib "ķēpu" ar radiem, tad neitralizēšana jātaisa neilgi pirms plānotā ceļojuma, lai radi nepaspēj dokumentus savest kārtībā :D

T ToSauliite 03.09.2011

Sauliite, māsiņa aizņemta, kompostrējot lohiem smadzenes!

Z ZUZANNA 18.10.2011

Man vispār par šo firmu radās iespaids, ka nekas cits kā nauda neinteresē.

Šogad ar vīru braucām uz Taizemi. Samaksājām naudu un gaidīju, ka būs kaut sapūlce. Kamēr negriezos tūrisma asociācijā nekas nenotika. Un tad arī tikai noskaidroju, ka pārunas notiek individuālas. Mums tas notika 10 minūtes ...skaisti. Cik noskaidroju jau Taizemē, ka citi kuri brauca no šīs firmas pat nezināja kur būs sagaidīšana. Citus sagaidīja jau izjot no lidostas. Mēs meklējām kādu konkrētu izeju no lidostas kur mūs itkā sagaidīs pārstāvis ( šo informāciju zinājām tikai mēs ar vīru) ...kurš ieradās ar 20 minūšu nokavēšanos...

Taizeme bija fantastiska, bet ar šo firmi es vairs nekad nebraukšu un citus stingri piekodināšu nebraukt ...

Z ZvejnieksC 26.05.2017

Lielākās muļķības neesmu dzirdējis. Begonija viennozimīgi ir tā, kura grib uzmest,neitralizēt un sabojat ceļjoumu, ahaha ha )))„Pārrunas”, „jāmeklē izeja” – super, made my day! Tūrisma aģentūra tomēr nav bērnudārzs. Biežāk pats piemeklēju biļetes, visnīcas,bet no visām aģenturām, šī manuprāt,viskompetentākā. Pie tam, zinu gadījumu,kur Begonija sevi gan paradīja no labākās puses un iesaistījās, kaut problēmas bija pašam operatoram ar transferu.

P.S. cilvēki! Lasiet līgumus! Burti salikti teikumos, lai to lasītu!

K Kukaracha 22.06.2017

Люди, а как туристическое агенство может определить наследника? Я хорошо помню этот случай. Столько громких заголовков! А на самом деле - несколько потенциальных наследником, которые между собой не могут поделить наследство. Люди, начинайте с себя. А насколько помню, Бегония со своей стороны, из ситуации вышла очень достойно

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы