LV RU
www.sudzibas.lv Balticom Slikts serviss

РешеноBalticom - Slikts serviss

Laicīgi pirms mēneša sazvanīju vienu operatoru, kam lūdzu atslēgt manus interneta pakalpojumus. Atbildēja, ka pārzvanīs pēc neilga laika. Pagāja vairākas dienas un neviens neatzvanīja. Ar vairākiem piegājieniem atkal sazvanīju jau citu operatoru, kurš apstiprināja, ka ir pieņemts pieteikums par pakalpojumu atslēgšanu, bet par to nekādas darbības nav uzsāktas. Ar nelielu nokavēšanos uzrakstīju pieteikumu par atslēgšanu, bet neskatoties uz iepriekšminēto situāciju, jāmaksā būs arī par periodu, kurā vairs balticom pakalpojumus neizmantošu. Jāpiekrīt daudzo sūdzību iesniedzējiem saistībā ar balticom servisu, ka ar jebkuru citu kompāniju nevienam nekad nav bijušas šādas problēmas...

14.06.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от AS Balticom Ответ от представителя 26.06.2019

Sveicināti!

Paldies ka veltījāt laiku un informējāt par notikušo.
Saprotam, ka nav patīkami saņemt rēķinu par pakalpojumiem, kurus nu jau vairs neizmantojat. Lai pārbaudītu informāciju un atrisinātu situāciju, nosūtiet lūdzu privātā ziņā Jūsu kontakttālruni.
Patiesi žēl, ka šoreiz sarūgtinājām Jūs, bet lūdzam dot iespēju arī izlabot šo situāciju un vienlaikus arī Jūsu viedokli par to.

Gaidīsim ziņu.

Balticom komanda.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 06.09.2019

Uzņēmuma Baltcom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Комментарии (3)

R RXX 14.06.2019

Lai par šo periodu maksā iesaistītie darbinieki - tā arī viniem pasakiet.

Tāda pati situācija. Krāpšana.
Par ko ir jāmaksa? Nevienam neiesaku.

O Oļegs 05.08.2019
обман развод на деньги

Обманывают клиентов не рекомендую к сотрудничеству, клиентский сервис ниже 0.
Был пользователем более 10 лет,

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы