LV RU

РешеноBalticom - Krapsana

Uzrakstīju iesniegumu lai pārtraukt līgumu savlaicīgi, ta kā pēс līguma viniem viens mēnesis jāmaksa uz priekšu, biju spiests vienu mēnesi apmaksat neizmantojot pakalpojumu. Kad pienācis laiks, pedeja diena, man zvana un saka ka bez papira iesnieguma nevar lauzt ligumu (atrak nevarejat to pateikt?) tad biju spiests atri sutit papiru un ar to dabuju vel samaksat klat visam pārmaksam... Par parteretu inetu. Vieta 2 euro par nokavetu 1 menesi dabuju maksat 9! Tas ir kas par procentiem...?
Atrums nekads, kaut bija apsolits zibens atruma...
Mans viedoklis ne izmantot so provaideru.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 29.06.2018

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Комментарии (2)

AS Balticom Ответ от представителя 10.05.2018

Sveicināti!

Patiešām žēl, ka Jums nav izdevies atrisināt savu jautājumu ātri un vienkārši.
Lai mēs varētu pārbaudīt, kur esam pieļāvuši kļūdu, nosūtiet lūdzu privātā ziņā Jūsu kontaktus.

Balticom komanda.

M mikeness 17.05.2018

Balticom tik muld vienā muldēšanā.Krāpnieku kompānija vien ir.Lētticīgi klienti to nepamana,taču ja zin likumus tad var viņiem tā labi iegriezt. Varējāt vēstulē rakstīt un sūtīt,varējāt caur e-pastu arī atteikties no viņiem ,ja lietojat e-parakstu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы