LV RU
www.sudzibas.lv Baltic Translations Vai tiešām ir tik traki? Ir!

РешеноBaltic Translations - Vai tiešām ir tik traki? Ir!

Biju zinājusi par šo uzņēmuma reputāciju, taču bija azarts pārbaudīt, vai tiešām ir tik traki. Ir! Par laimi, darbi un samaksa par to nebija lieli, taču joprojām neesmu to saņēmusi. Rēķins netika apmaksāts laikā - grāmatvede skaidroja, ka darbi esot anulēti, ka darbi vispār iedoti citam tulkam utt utml. Pēc tam tomēr atzina, ka darbi nav anulēti un tulkošanu tik tiešām esmu veikusi es. Vairākas reizes tika pārcelts rēķina apmaksas termiņš, taču naudu joprojām neesmu saņēmusi. Smieklīgākais, ka paralēli joprojām bombardē ar darba piedāvājumiem, jo sevišķi jautri ir saņemt čupu ar pasūtījumiem piektdienas vakaru ar ar deadlainu pirmdien.

03.12.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Jūlija Stefanoviča 04.12.2018

Pēc sūdzības uzrakstīšanas un linka nosūtīšanas Baltic Translations rēķins tika apmaksāts. Iesaku šo stratēģiju visiem bēdubrāļiem/māsām.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы