LV RU
www.sudzibas.lv Baltcom Slikts serviss

РешеноBaltcom - Slikts serviss

Es esmu Baltcom klients vairāk neka 10. Gadus. Vienmēr visi rēķini ir bijuši samaksāti un nav bijušas problēmas. Tāda lieta, ka novembra sākuma samaksāju rēķinu par novembri. Nu jau tuvojas decembris un saņēmu vēl vienu rēķinu par kaut kādam pasūtītam filmām. Labi, bērni saspaidīja un nopirka kaut kādas filmas. Domāju ka samaksāšu visu kopā ar decembra rēķinu, bet še tev un izrādes ka man ir atslēguši. 3 dienas palikušas līdz decembra rēķinam a viņi paņem atslēdz. Es esmu šokā vienkārši.

04.12.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Baltcom klientu serviss Ответ от представителя 05.12.2019

Labdien!
Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju. 
Lai atrastu visefektīvāko risinājumu šajā situācijā, lūdzu nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam sazināties un atrisināt šo jautājumu. 

Vēlamies arī atgādināt, ka ziņot par problēmām varat zvanot 2737 0000 vai rakstot e-pastu uz [email protected]

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 23.03.2020

Uzņēmuma Baltcom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Ai

Комментарии (4)

Ju Jukas 06.11.2019
slikts servis

Gan tv, gan internets periodiski nestrādā! Televīzija pārsvarā bremzē, tāpat kā galvanā izvēle! Internets vispār velkas retu reizi normali strādā parsvarā knapi kustas...

Tu Turkey901 04.12.2019

Pienāca rēķina apmaksas termiņš, Jūsu neapmaksājāt, viņi atslēdza, tiktāl viss šķiet pareizi.
Viņi Jūsu domas telepātiski nelasa un nevar zināt, ko Jūs domājāt vai nedomājāt darīt!

Ai Aivars Zaube 08.12.2019

Ja, bet man rekins bija samaksats par Novembri. Un tas filmas nopirka Novembra beigas, tad kapec vini nepieskaitija to rekinu pie Decembra bet gan pie Novembra kurs jau bija samaksats!

Andris Sa 05.12.2019

lai berni neko nedara vajag likt pin kodu visiem maksas pakalpojumiem... lai pec tam nebutu tadas situacijas ka filmu pirksana

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы