LV RU
www.sudzibas.lv Baltcom Slikts serviss

РешеноBaltcom - Slikts serviss

Man nav izprotama Baltcom politika, ja uzņēmums nosauc mani par zelta klientu, piedāvājot dažādus “labumus”, bet situācijā, kad pārceļos uz citu adresi - prasa maksu 15 eur apmērā: d protams, katrs pelna, kā māk. Apsveru iespēju samaksāt līgumsodu 35 eur apmērā, lai principa pēc ietu pie konkurentiem. Ļoti nožēloju, ka gada sākumā nepiekritu citam piedāvājumam un noslēdzu līgumu ar Baltcom, kas solīja, ka nebūs nekādu problēmu ar adreses maiņu. Mācība man - izpētīt visus nosacījumus precīzāk, bet uzņēmumam - padomāt par politiku t. S zelta klientu programmām - vai tiešām piedāvājat to, ko klientam vajag.

19.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Baltcom klientu serviss Ответ от представителя 21.09.2020

Labdien!

Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Lūdzam, nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam sazināties ar Jums par šo situāciju.

Paldies!

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 18.01.2021

Uzņēmuma Baltcom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

M

Комментарии (2)

Tiešām domāji, ka "Zelta klientiem" nav jāmaksā?

Es arī mainīju dzīvesvietu un man nekas nebija jāmaksā.vilka jaunus vadus,jo šeit nebija baltcom iepriekšējiem īrniekiem.tas bija pirms 4gadiem.pirms nedēļas ievilka atkal jaunus vadus,jo vecie bija bojāti dažās vietās un arī nekas nebija jāmaksā.arī skaitos "zelta klients"

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы