LV RU
www.sudzibas.lv Baltcom Pakalpojuma kvalitāte

РешеноBaltcom - Pakalpojuma kvalitāte

Pakalpojuma kvalitāte. Kad paņēmu šo pakalpojumu bija ok, bet paliek arvien sliktāk. Pirmkārt, tika paaugstināta cena, otrkārt pakalpojums palicis ļoti nekvalitatīvs. Tv raustās ik pēc 10 sekundēm. Kad vēlējos atteikties jāmaksā 80 eur līgumsods.

12.06.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Baltcom klientu serviss Ответ от представителя 12.06.2019

Labdien, Agnese!
Mēs labprāt vēlētos Jums palīdzēt. Lūdzu nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru vai klienta numuru, lai varam sazināties un risināt radušos situāciju, un vērst visu par labu.
Baltcom

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 27.03.2020

Uzņēmuma Baltcom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Комментарии (2)

N Nikolajs 12.06.2019

OMG

J Julija Bondere 21.06.2019

Aprakstot sūdzību uz Baltcom, jums tomēr ir jānorāda kāda ir televīzija. Interaktīvā, ciparu vai kabeļtelevīzija. Vai esat zvanījusi meistariem, lai uzzinātu kur tieši ir problēma? Ar tādām sūdzībām jūs tikai maldināt klientus

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы