www.sudzibas.lv Baltcom Liek maksāt par atgrieztu aparatūru

РешеноBaltcom - Liek maksāt par atgrieztu aparatūru

Pārvācoties uz jaunu dzīvesvietu, mainīju Baltcom pieslēgumu, atteicos no televīzijas, kā rezultātā man vairs nebija vajadzīga viņu izsniegtā aparatūra. Operators norādīja, lai nenesu atpakaļ uz klientu centru, bet atdodu meistaram, kas ieradīsies pieslēgt internetu jaunajā adresē. Tā arī izdarīju. Mēnesi vēlāk, saņemu rēķinu, jāmaksā ap 150 eiro par aparatūru, ko es it kā neesmu atgriezis. Nodošanas pieņemšanas akta nav. Vai nu meistaram gari pirksti, vai Baltcom sods, par atteikšanos no televīzijas. Jebkurā gadījumā, skatos citu operatoru virzienā, žēl, biju diezgan apmierināts ar pakalpojumu.

09.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Baltcom klientu serviss Ответ от представителя 09.09.2021

Labdien!

Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Lūdzam, nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam sazināties ar Jums par šo situāciju.

Vēlamies arī atgādināt, ka ziņot par problēmām varat zvanot 2737 0000 vai rakstot e-pastu [email protected].

Paldies!
Ar cieņu, Baltcom.

Жалоба успешно разрешена DeerJohn 10.09.2021

Problēma tika atrisināta. Rēķinu anulēja. Nosūtīju aparatūras sērijas numurus, aparatūra tomēr bija nonākusi līdz Baltcom. Paldies!

D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы