LV RU
www.sudzibas.lv Baltcom Krāpšanās pie produkta piedāvājuma

Baltcom - Krāpšanās pie produkta piedāvājuma

Nācās saskarties ar baltkom nevai patīkami, ka piedāvājot produktu un servisu, tas atšķiras no reālās dzīves. Zvanīja baltcom pārdošanas speciāliste viktorija apse un piedāvāja baltcom tv + internetu, kā priekšrocību minēja, ka varēšu atteikties no viņu pakalpojumiem jebkurā brīdī un par to nebūs nekādas soda sankcijas. Kad atbrauca meistars pieslēgt, tad protams līgumi ir tikai standarta un kur iekšā ir sodi. Un attiecīgi, kad vēlējos atslēgt baltcom pakalpojumu, tika atsūtīts rēķins par līguma laušanu 124 eur. Tā kā neuzticamies baltcom pārdošanas speciālistiem, jo piedāvājums ir melīgs.

Ответ от Baltcom klientu serviss Ответ от представителя 20.12.2019

Labdien!

Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju. 
Lai atrastu visefektīvāko risinājumu šajā situācijā, lūdzam nosūtīt mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam sazināties un atrisināt šo jautājumu. 

Vēlamies arī atgādināt, ka ziņot par problēmām varat zvanot 2737 0000 vai rakstot e-pastu uz [email protected]

Paldies!

Комментарии (1)

Ma macbeton 27.12.2019

Kapēc parakstiji to līgumu?
Kamēr meistars darbojās, varēji izlasīt, un tad pateikt lai viņš brauc pēc pareizā līguma.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы