www.sudzibas.lv Baltcom Krāpšana un visatļautība

Baltcom - Krāpšana un visatļautība

Ievācos jaunā, īrētā dzīvoklī un pieslēdzu beztermiņa interneta pieslēgumu ar šo uzņēmumu. Speciāli maksāju vairāk, lai nebūtu jāslēdz līgums uz 2 gadiem jo nezināju, cik ilgi dzīvošu tajā dzīvoklī. Nodzīvoju 4 gadus un maksājumus veicu par veselu gadu uz priekšu. Kad pienāca laiks mainīt dzīvesvietu, uzrakstīju uz baltcom e-pastu, ka sakarā ar dzīves vietas maiņu nevaru turpināt izmantot viņu pakalpojumus un lai atslēdz man savus pakalpojumus. Bet tagad pats interesantākais: izrādās, ka lai atteiktos no pakalpojumiem ir jāatsakās mēnesi iepriekš + jāatsakās kaut kādā pilnīgi neadekvātā secībā. Vārdu sakot - baltcom līgumu nevar izbeigt un rēķinus viņi sūtīs mūžīgi. 26.12.2021 gadā atteicos... Rēķins atnāca jau 05.03.2022 - tā, it kā nemaz nebūtu atteicies.

Atgādināšu SIA Baltcom pārstāvjiem, ka "sia" ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Līgumi ir divpusēji un laužas, ja 1 no pusēm grib to lauzt. Nav iespējams cits variants. Es netaisos maksāt rēķinus, kuru pakalpojumus es neesmu izmantojis. Jebkuras pretenzijas no jūsu puses esmu gatavs risināt tiesas ceļā. Pievienoju screenshotu par lūgumu par līguma izbeigšanu un pēdējo rēķinu.

Ps. Ziņa visiem kas iekrīt šī uzņēmuma slazdā - tas ir nelikumīgi un tā tam nedrīkst būt.

05.03.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Baltcom klientu serviss Ответ от представителя 07.03.2022

Labdien!

Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Lūdzam, nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam sazināties ar Jums par šo situāciju.

Vēlamies arī atgādināt, ka ziņot par problēmām var zvanot pa tālr. 2737 0000 vai rakstot e-pastu [email protected].

Paldies!
Ar cieņu, Baltcom.

A

Комментарии (1)

Life_is_life 05.03.2022

Tiesa

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы