www.sudzibas.lv Baltcom Krāpšana un nekompetenti darbinieki

Baltcom - Krāpšana un nekompetenti darbinieki

Sākas ar to, ka man piedāvāja mobilo internetu ar planšeti. Pieminēja, ka būs jāmaksā ap 11 eur par visu, 6 eur no tiem par planšeti. Piedāvāja arī pieslēgt go3 bezmaksas uz 6 mēnešiem bezmaksas, solīja atsūtīt pieejas man e-pasta. Piekrītu. 24.10.2023 saņemu visu ar kurjeru un vajadzēja ātri parakstīt līgumu, lai viņam atdotu. Tikai pēc parakstīšanas ieraudzīju īsto summu - ap 17 eur. Pēc līguma, es varēju atteikties no visa 14 dienu laikā, ko pēc 4 dienām arī izdarīju (27.10.2023) , vispirms sazinoties pa telefonu, un tad atbraucot uz apkalpošanas centru un nododot planšeti un sim karti mobilam internetam. Man pateica, ka par šo nebūs jāmaksā nekas. Domāju, ka viss ir labi atrisināts, bet kaut kā baltcom profila vēl bija rakstīts par šo te visu. Domāju, tas aizņems kādu laiku, lai atjaunot. Šodien, 11.11.2023, domāju apmaksāt rēķinu un ieraudzīju summas: 45 eur par visu, atņemot "pārmaksāto 18 eur" (lietoju mājas internetu +tv) , tātad 27 eur no gaisa paradījās, no kuriem man reāli būtu jāmaksā tikai 18 eur. Kā arī profilā joprojām redzu mobilo internetu + planšeti (kas jau ir 2 nedēļas kā nodota) + go3 (pieejas kuram es pa šo laiku tā arī nesaņemu, tikai to reklāmas ziņas) , bet ar samazināto summu uz 11 eur.
Cik ar jums jākomunicē un kādā veidā, lai būtu izdarīts tā, ka prasa klients, un lai jūs godīgi atslēgtu līgumu?

11.11.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Baltcom klientu serviss Ответ от представителя 13.11.2023

Labdien!

Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Lūdzam, nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam sazināties ar Jums par šo situāciju.

Vēlamies arī atgādināt, ka ziņot par problēmām var zvanot pa tālr. 2737 0000 vai rakstot e-pastu [email protected].

Paldies!
Ar cieņu, Baltcom.

Комментарии (1)

G Gonzo23 12.11.2023

Saņēmu tieši tādu pašu zvanu, piezvana dāmīte un saka, ka es esmu laimējis. Simkarti internetam, kaut kādu mēslu planšeti e star urban(mēģina iestāstīt ka nav ķīna un cik laba). Pēc tam pasaka, ka tikai jāslēdz līgums uz 3 gadiem par 12€mēnesī. Es viņai pasaku, ka tā jau nav nekāda dāvana, dāvanas dod pa velti. Viņa ļoti mēģina iestāstīt, manipulēt, cik ļoti man tas ir vajadzīgs, ka ir jādzīvo, ka cena ir tik laba, ka tikai muļķis neņemtu. Ļoti centās dabūt mani nosaukt adresi kurjeram. Teicu padomāšu, lai pārzvana uz ko viņa palika dusmīga, teica ka nevaru pieņemt patstāvīgus lēmumus, vairākkārt prasīja, cik man gadu. Beigās pateicu nē, man nevajag, pateica ka neriskēju man dzīves un tādā garā. Man nav uz karstām pēdām jāslēdz līgumi ar to lašaru. Meklē idiotus. Šitādas lietas nedrīkst uzreiz pieņemt tās ir jāapdomā, viņai bija vienalga, ka internets man jau ir. Planšeti star urban man kauns vispār būtu lietot. Es viņai arī pateicu, ka tet ir labāks par go3, ko lietoju, mēģināja iestāstīt, ka nē, krivenčī ir tikai go3, es tādus neskatos, par velti go3 neņemtu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы