LV RU
www.sudzibas.lv Baltcom Krāpšana, slikts serviss

РешеноBaltcom - Krāpšana, slikts serviss

Krāpnieku Kompānija Baltcom

baltcom kliente biju vairāk kā 10 gadus
līdz atskanēja šis afēristiskais, krāpnieciskais mārketinga zvans no šīs kompānijas.. "zvana laikā man paziņoja ka man ir dāvaniņa no šīs kompānijas planšete, praktiski par nelielu piemaksu man tiek dāvināts planšets +bonusā bez limita internets bite... , " vismaz tā es to sapratu... " - tad nu man neilgā laikā tika piegādāts šis sūtījums ar dhl starpniecību nodots tieši rokās... Nebija laiks tamdēļ tikai pēc kādām 3 nedēļām atvēru planšete iepakojumu, - planšetam vis bija kārtībā.. 'tānu ierastā ritmā iemaksājot kārtējo avansu dzīvoju tālāk, mierīgi savā ierastā ritmā😥.. Līdz brīdim kad man atnāca aizdomīgs rēķins no baltcom
, "tākā ikdienā esmu ļoti aizņemta bieživien tādas lietas kā mazos maksājumus kā piemēram baltcom maksāju avansā uz priekšu - "maksāju man zināmo un apstiprināto līgumā noteikto tarifa plānu avansā uz priekšu... "
"tamdēļ tik ātri saņemtais baltcom rēķins mani izbrīnīja🧐🧐🧐🧐
-nākošajā dienā protams zvanīju uz kompāniju un te nu man šoks izrādās man jāmaksā kaut kādi mistiskie apmēram 17.40 par baltcom plus vēl par planšetu 14 euro kautkur apmēram.. - - " biju vājprātā kā tā... 🧐🧐🧐
protams mēģināju visu atrisināt un sāku interesēties kā tur viss īsti ir ar to planšetu, " "tagad tik sāku interesēties kā tik mistiski izaudzis mans tarifa plāns līdz tiem 17.40...? - principā man zināmo tarifa plānu internets plus tv es jau tā maksāju lielāku par to tarifa plānu ko viņi reklamē... - tānu pieprasīju paskaidrojumu viņi man atsūtīja šo tekstu...
Saskaņā ar noslēgto līgumu, atlaide abonēšanas maksai tika pieškirta uz laiku līdz 30.06.2019.
No 01.07.2019 pilnā abonēšanas maksa bija eur 16.40.
Saskaņā ar 2019. Gada decembrī pa pastu nosūtīto vēstuli nr ks-20/393, jūsu tarifs ir eur 17.40 mēnesī.
"tālāk sekoja šis-
saskaņā ar 09.08.2018 noslēgto līgumu, akcijas Cena eur 10.00 tika piedāvāta uz 10 mēnešiem, no 11 mēneša - eur 16.40.

28.08.2020 15: 12 - rakstīju es:
ar kādām tiesībām klientiem nezinot jūs paaugstināt tarifa plānus un kur ir mana piekrišana un noslēgtais līgums par šiem tarifa plāniem​​​​​​..
Kur ir mani noslēgtie līgumi par tarifiem jaunajiem..
Protams viņiem jau atbilde gatava
tamdēļ iesaku neielaistiesar šo afēristu kantoris...

02.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Baltcom klientu serviss Ответ от представителя 07.09.2020

Labdien!

Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Lūdzam, nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam sazināties ar Jums par šo situāciju.

Vēlamies arī atgādināt, ka ziņot par problēmām varat zvanot 2737 0000 vai rakstot e-pastu [email protected]

Paldies!

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 13.01.2021

Uzņēmuma Baltcom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 13.01.2021

Uzņēmuma Baltcom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Комментарии (2)

T Taisnīgums99 03.09.2020

Tas, ka mainaas Jums tarifs vai cena nenoziimee, ka ir japarsledz ligums, Jusu sakotnejaa liguma bija noradits, ka cena var mainiities, tam Jus piekritat un to zinajat!
Meliga jums ta sudziba!

Ого!Только позавчера вернула планшет и прервала договор,когда поняла,что развели..Конда мне позвонил рекломатор ,таким весёлым и добрым голосом,сказал :,,Так как вы являетесь постоянным и давнешним клиентом ,,Балтком"компания ДАРИТ вам планшет,но...нужно подключиться к моб.интернету,и платить в мес около 13 еаро,что карту можно вставлять и в планшет,и в моб.тел. Когда открыла договор,оказалось,что инет стоит 7.с чем-то,и лизинг планшета 5.-на долгих 36 мес.Я и остолбенела.До кучи ещё и карта работает только в планшете,на моб.тел.она не идёт. Когда пошла разбираться в офис,взяла с собой всю их посылку с собой.И говорю,-зачем же вы разводите постоянных клиентов,коим считаюсь 25 лет.На моё счастье,когда я к ним пришла,ьыл как раз 14 день с заключения договора,и я благополучно его там и разораала.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы