LV RU

РешеноBaltcom - Krāpšana

Edan, 4nets - kompānijas ar kuriem bija slēgts līgums par interneta lietošanu, un apturēts uz nenoteiktu laiku. Baltcom nopērk šīs kompānijas. Saņemu laipnu zvanu no baltcom ar piedāvājumu vai nu turpināt lietot interneta pakalpojumus vai atslēgt. Izvēlos padomāt līdz nākamajai dienai un gaidu zvanu. Paiet nedēļa. Neviens nezvana. Saņemu rēķinu no baltcom par pakalpojumu jau ar atpakaļejošu datumu. Normāli? A ja es būtu izbraucis uz ārzemēm piepelnīties? Ko diezgan bieži daru! Nesaņemtu rēķinu? Paietu gads, un mans dzīvoklis būtu izsolīts izsolē tā kā kreditori būtu jau pārņēmuši baltcom parādu. Ej un risini savas problēmas pēc tam tiesā, tērē naudu advokātiem un savus nervus! Afēras 1. Stadija laikus pamanīta... Ārprāts, trūkst vārdu..

Ответ от Baltcom klientu serviss Ответ от представителя 04.06.2019

Sveicināti!
Vienmēr esam atvērti dialogam un esam gatavi risināt klientu jautājumus. Lūdzu nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru vai klienta numuru, lai varam sazināties un risināt radušos situāciju, un vērst visu par labu.
Baltcom.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 23.01.2020

Uzņēmuma Baltcom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

I

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы