LV RU

РешеноBaltcom - Krāpšana

Edan, 4nets - kompānijas ar kuriem bija slēgts līgums par interneta lietošanu, un apturēts uz nenoteiktu laiku. Baltcom nopērk šīs kompānijas. Saņemu laipnu zvanu no baltcom ar piedāvājumu vai nu turpināt lietot interneta pakalpojumus vai atslēgt. Izvēlos padomāt līdz nākamajai dienai un gaidu zvanu. Paiet nedēļa. Neviens nezvana. Saņemu rēķinu no baltcom par pakalpojumu jau ar atpakaļejošu datumu. Normāli? A ja es būtu izbraucis uz ārzemēm piepelnīties? Ko diezgan bieži daru! Nesaņemtu rēķinu? Paietu gads, un mans dzīvoklis būtu izsolīts izsolē tā kā kreditori būtu jau pārņēmuši baltcom parādu. Ej un risini savas problēmas pēc tam tiesā, tērē naudu advokātiem un savus nervus! Afēras 1. Stadija laikus pamanīta... Ārprāts, trūkst vārdu..

Ответ от Baltcom klientu serviss Ответ от представителя 04.06.2019

Sveicināti!
Vienmēr esam atvērti dialogam un esam gatavi risināt klientu jautājumus. Lūdzu nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru vai klienta numuru, lai varam sazināties un risināt radušos situāciju, un vērst visu par labu.
Baltcom.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 23.01.2020

Uzņēmuma Baltcom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Iv

Комментарии (3)

A ja es būtu izbraucis uz ārzemēm piepelnīties? Ko diezgan bieži daru!
===
Значит ты не патриот Латвии! Патриот Латвии ОБЯЗАН поднимать экономику страны! Эх, жаль: я бы таких "патриотов" лишал гражданства!

Andris Sa 07.01.2018

Viss pareizi, izbraukt ārzemēs piepelnīties - tas nav Latvijas patriots!

An anita strauta 26.01.2018

Te nau nekādi joki ,Firma ir ,graujoša nekaunības ziņā,Un internets,ja tas var saukties internets ir zem katras kritikas ,nestrādāja pa 3 dienām .Ja zvani atbild mums ,tik2 migobaiti,ko Jūs gribat? Rakstīšu vēl ,jo sataisījos paŗslēgt līgumu ,eju uz uz pašu viņu pieņemšanas punktu,

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы