www.sudzibas.lv Baltcom Kā jākrāpj!

РешеноBaltcom - Kā jākrāpj!

No reklāmas piedāvātās baltcom akcijas, laužot līgumu, jūs, protams, varēsiet atteikties bet, baltcoms nebrīdina par soda sankcijām, un tās ir oj! Meitene operātors, pa tālruni skaidroja, ka nekas nebūs jāmaksā, varēsiet jebkurā laikā atteikties no pakalpojuma. Pasūtiju, atnāca meistars, aši visu sakārtoja, aizpildija veidlapu tik ātri, ka nespēju izsekot. Mēle ir, uzdevu jautājumu, vai varēs atteikties bez jebkādiem kreņķiem? Atbildēja: "bet protams, jums taču akcija". Parakstīju. Uzsveru - uzdevu jautājumu. Meistars prom, lasu līgumu uzmanīgi, sadaļā 7.4. : līgums stājas spēkā un ir noslēgts uz:, ielikts steigā, knapi notrāpīts lodziņā, kriksītis noteikt laika termiņu 24 mēneši. Esiet modri, ne veltīgi dotā sadaļa ir drukāta un pietiek kriksīša lodzīņā, neļaujiet baltcom meistaram (nopelnīt) uz jūsu rēkina! Uzmanīgi lasiet noteikumus, tie strādā vienos vārtos. Lai kaut kā glābtu situāciju, mazinātu pakalpojumu paku, atteiktos no iekārtām-visur jūs gaidīs sodi un zaudējumi! Lai visiem veicās, es jau iegrābos...

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 26.04.2019

Uzņēmuma Baltcom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 26.04.2019

Uzņēmuma Baltcom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

A

Комментарии (11)

K Kristaps 14.09.2017

Jūs joprojām varat atteikties no šī pakalpojuma bez jebkādiem sodiem un sankcijām 14 dienu laikā no līguma noslēgšanas brīža.

C critical thinker 14.09.2017

Diez vai te vairs ir runa par 14 dienām.

Un līgumi jālasa, pirms parakstīt.

A A....s 14.09.2017

Uzmanīgāk jālasa koraksta autors

C critical thinker 14.09.2017

Ko tad? Ka nelasa līgumu, ko paraksta? Mutiski var zelta kalnus sasolīt. Turklāt piesieties nevar - kad meitene/meistars teica, ka var atteikties, viņi (juridiski tur nepiesiesies) arī domāja tās 14 dienas...

A A....s 14.09.2017

Diemžēl Jūs lasat to ko es rakstu tikpat uzmanīgi, kā es līgumu ,pirmām kārtām tie bija divi cilvēki,kas to teica,VĒRŠU UZMANĪBU Baltcom pārstāvji,otrām kārtām jebkurā laikā varēs atteikties un visbeidzot gribēju pabrīdināt citus.Varu vēl pie visa pidilst,ja Jūs gribēsiet mainīt pakalpojuma paketni automātiski tiek uzspiests līgums vēl uz divim gadiem, jeb nekā nebūs.(Cilpiņa uz kakla aši savelkās).Tā nerīkjjās pat sliktākās kredītiestādes.Plus vēl mazinot paketni būs jāmaksā sods.

C critical thinker 14.09.2017

tā arī teica "jebkurā laikā"? vai tomēr ne? (nav jau viņi tik stulbi)

mazināt paketNi... loģiski, ja mazina summu, kas ieplānota uz 24 mēnešiem, tad jāpiemaksā. kas šim vispār ir jēga? atgādināt cilvēkiem, ka līgums tomēr kaut ko arī nozīmē parasti?

C critical thinker 14.09.2017

kā var vispār ienāk prātā, ka termiņa līgums (hello, kāpēc tāds nosaukums) var tikt pārtraukts jebkurā brīdī? sarunas jāieraksta, tad var kaut ko 'kačāt' tālāk. vislabāk e-pasta sarakste, izdrukā un uzrādi

A A....s 14.09.2017

(Hello), Sapratu,ir tomēr vēl cilvēki kas atbalsta mutiskus melus, kas nes zaudējumus citiem un tā nav nekāda krāpšana . Tā jāstrādā visiem sevi cienošiem darbiniekiem.Paldies par laika tērēšanu...

J juris blisins 13.03.2018

BALTCOM..KRĀPNIEKI!...esiet uzmanīgi slēdzot līgumu ar šo kompāniju!
Nolēmām ar vīru pamēģināt šos pakalpojumus,tā kā nelika mieru ar zvaniem un laipniem solijumiem.
Tās bija tikai divas nedēļas,bet rēķinu saņēmu par visu gadu,tas bija 142.00 eiro. Esiet ļoti uzmanīgi un neuzķerieties uz viņu pasakām,ka nebūs nekādu SAISTĪBU un LĪGUMSODU.Uzstādot sistēmu arī nepabrīdina,ka pašiem būs jānoņem un jāved uz viņu centru.

J Jolanta123 06.06.2018

Lai piesaistītu jaunos klientus, tad jaunajiem klientiem lojālākas cenas, kā veciem...vēlāk jau arī jaunie klienti kļūs par upuriem... Ja iedod kādu atlaidi, tad pēc tam uzreiz cenas paceļ. Diezgan pretīgi sadarboties ar tādu kompāniju, kuri melo un attieksme pretīga, ja vēlies atteikties no pakalpojuma. To pat izdarīt nevar ja nenosūti papīra formātā atteikumu.. Tad sanāk, viņi var sūtīt vēstules par cenu paaugstinājumu elektroniski, bet atteikumu par pakalpojumu nevar. Un tikai raksta rēķinus par to ko neizmanto... Neiesaku šo kompāniju, jo tur nav attiecības ar klientu, bet gan tikai tas kā izspiest no klientiem naudu.

M MarisGarais 04.07.2018

Ja telefona sarunā solija beztermiņa līgumu, raksti, būs + 14 dienu laikā var atteikties no jebkura pakalpojuma bez soda sankcijām.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы