LV RU
www.sudzibas.lv Baltcom Internets ātrums un kvazlitāte

РешеноBaltcom - Internets ātrums un kvazlitāte

Agrāk jau biju dzirdējusi, ka kvalitātes nav, un internets ir vai nu dikti lēns vai vispār regulāri pazūd, bet tā kā citu variantu nebija jaunajā dzīves vietā, nācās pieslēgt to kaut ar sliktu slavu un izrādījās vēl daudz ļaunāk! Salīdzinot ar iepriekšējo provaideri, kuram pēc līguma bija rakstīts pat mazāks ātrums, reālajā tas bij reizes 10 ātrāks. Ar baltcomu var aizmirst par onlaine tv vai kino skatīšanu, nerunājot nemaz par spēlēm vai kačāšānu!

Vismaz būtu ļāvuši testēšānas periodu, lai tiešām zinātu - cik pacietības būs jātērē izmantojot viņu noteikto un reālo ātrumu! Tagad ar šo... Esmu saistīta uz 2 gadiem, rodas secinājums, ka tādi tik uz piespiedu termiņiem vien arī turas pie peļņas!

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 25.04.2019

Uzņēmuma Baltcom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

V

Комментарии (4)

A aleksejs7 25.03.2014
baltcom.tv

ПОЧЕМУ ОПЯТЬ КАНАЛ ДЕТСКИЙ МИР НЕ ПОКАЗЫВАЕТ ПОСТОЯННО НЕ ПО КАЗЫВАЕТ ЧТО СЛАБЫЙ КАНАЛ

A aleksejs7 26.03.2014
baltcom.tv

КОГДА ВКЛЮЧАТ КАНАЛ ДЕТСКИЙ МИР УЖЕ 4 ДЕНЬ НЕПОКАЗЫВАЕТ

V vicious 28.04.2014

Ja nav pagajušas 10 darba dienas tad Jūs varat lauzt ar viņiem līgumu un nebūs nekādu soda sankciju.Kā arī palūkojieties cik ir ātruma solīšana un cik ir reāli.

BondsBonds 11.07.2014

Neviena reāla argumenta, tikai blā, blā, blā. Maz zināt, kas ir INTERNETS.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы