LV RU
www.sudzibas.lv Baltcom Interneta pieslēgums

РешеноBaltcom - Interneta pieslēgums

Baltcom nodrošinātā piekļuve internetam neiztur nekādu kritiku. Jau 2 nedēļas ir grūtības piekļūt .com un .de mājaslapām, arī atsevišķas LV un .ru mājaslapas ir traucētas. Tehniskais dienests nedara neko. Nekādas komunikācijas / atbildes uz klientu sūdzībām.
Tehniskie "speciālisti" (tā nu viņus nevarētu saukt) saka "tā ir jūsu datora vaina"... Interesanti, ja pieslēdz datoru citam tīklam, viss ir kārtībā.

Baltcom TV arī ir kaka, maigi izsakoties. Puse kanālu pa laikam nestrādā (sistēmas paziņojums "No access"). Baltom skaidrojums " debesīs ir mākoņi un Latvijā vispār ir slikts klimats"!

Nevienam neiesakam izmantot Baltcom pakalpojumus.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 25.04.2019

Uzņēmuma Baltcom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Комментарии (1)

S smīkņa 21.02.2014

Uzliec sev pareizu DNS serveri, nevajag lietot 159.148.60.20 (Latnet), jo pēdējās pāris nedēļas tas regulāri nestrādā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы