LV RU
www.sudzibas.lv Baltcom Interneta pieslēguma nenodrošināšana

РешеноBaltcom - Interneta pieslēguma nenodrošināšana

Pilnīga nekompetence! Nespēj nodrošināt interneta pieslēgumu. Saprotu, ka var notik nelaimes, bet bojājuma labojumiem nevajadzēti aizņemt visu dienu! Un pēc paša noteikta labojumu laika beigām - 21.00 internets joprojām nestrādā. Atteikšos no interneta un iesaku tā darīt visiem, ja negrib liekas galvassāpes! Tie, kuri vēl nav pieslēguši-nedariet to, nožēlosiet!

19.06.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Baltcom klientu serviss Ответ от представителя 26.06.2020

Labdien!

Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Lūdzam, nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam sazināties ar Jums.

Vēlamies arī atgādināt, ka ziņot par problēmām varat zvanot 2737 0000 vai rakstot e-pastu uz [email protected]

Paldies!

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 30.09.2020

Uzņēmuma Baltcom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

L

Комментарии (4)

B BK 19.06.2020

Neticu. Esmu vairākus gadus Baltcom klients. Un man nekad nebija problēmas ar viņiem.

N None1211311 24.07.2020

Problemu nav. Tikai tadi momenti kad it ka magistrala tikla bojajums kaut vai preti majai viss iet normali tas pats Baltcom tad tiesi man nesuda neiet. Baltcom ir normals, bet nu pedejos brizos izved ara. Del viniem man nav darba un zaudeju 200 dolarus.

P pagpag 19.06.2020

njā piekrītu, viņiem tas raksturīgi, 1os, 2os, 3os naktī, uzskata ja paši pārsvarā iet čučāt, tad mums arī jāiet čučāt... hrrr-pfff, hrrr-pfff...:-))) un kas tā par modi visus remontus veikt naktīs?! mums nav laika ieiet internetā pa dienu, tik pa vakariem un naktīm... labi ka savulaik sieva atnāca ar mani kopā dzīvot, paķerot līdzi lmt mobīlo wifi, es vēl muļķis centos pierunāt no tā atteikties, bet malacīte neļavās pierunāties... vēl humors bija ar to iepriekšējo provaideri, kuru viņi pārpirka te pārdaugavā, nekādi neatceros tā nosaukumu, toreiz bija tā, tikko vakarā ārā kaut mazākais zibentiņš, vsjo, interneta vairs nav līdz nākošās dienas pēcpusdienai! nu kā tā varēja darīties, operēt un piedāvāt savus pakalpojumus ar tik novecojušu, zibensneaizsargātu tehniku?! pieļauju ka viņi vēl nav nomainījuši pilnīgi visus dzelžus kas palika no tiem tur...:-(((

N None1211311 24.07.2020

Tiesi tas pats, tikai sodien. Visu dienu nav, uzrakstits lidz 21:00 un joprojam nav. Ir jaatsakas no viniem tad redzes ko daris.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы