РешеноAutoskola Presto - Krāpšana

Esmu nonākusi konflikta situācijā un jau palasot iepriekšējos komentārus saprotu, ka administrācija to nerisinās. Vistrakāk iet ar instruktoriem braukšanās un eksāmenos. Ja esi autoskolā un šo lasi, tad pārliecinies ka brauc tā, lai kārtot eksāmenu vari pie instruktora kas apmāca Torņkalna ar pelēko gofu. Jo 47€, vai 44€ par 'vienalga' ir par Dargu. Tātad, pašu braukšanu uzsāku ar manuālo kārbu, lai gan pēc 15 braukšanām sapratu ka tā ir krāpšana (jo man mācīja braukt arī mājās) tāpēc pārgāju uz automātu. Braukšanas jau tuvu 30 kopā, iztereti jau 1300eiro tikai braukšanās, bet redzu ka nāksies strīdēties (paši saprotat tur nav ko nemacet, gāze un bremzes) . Apzināti, agresīvi vada braukšanas eksāmenus. Neiespejami izbraucamus (padod nekorektas virziena braukšanas komandas, katram instruktoram savas, gājēju priekšrokas utm lietas, kas nedod tev iespeju nokartot braukšanas eksāmenu vispār.
Arī ar teorijas eksāmeniem ir interesantas situācijas. Mācību stundās un kontoldarbos ir viena veida jautajumi. Eksamena laikā būs pilnīgi citi, lai gan parprasiju vai būs tie paši kam būtu vēl jāmācās priekš csdd, atbildot ka jā - būs pilnigi citi. Un tad csdd māciesies atkārtoti vinju.

19.02.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от autoskolapresto Ответ от представителя 22.02.2024

Ir plānota vadības, iesaistīto speciālistu tikšanās ar kursanti, pēc kā tad varēsim veikt gala secinājumus.

Ответ от autoskolapresto Ответ от представителя 13.03.2024

Notika plānotā tikšanās ar iesaistītajām pusēm - skolas vadība, kursante (sūdzības autore) un eksaminators. Lai gan kursante atzina, ka ir kārtīgi lasījusi līgumu, tomēr atbilstoši tam noteiktajā kārtībā negriezās par savām problēmām ne autoskolas administrācijā, ne pie vadības. Pati bija izdarījusi nepamatototus secinājumus, ka problēmas neviens nerisinās. Mēs labprāt būtu iesaistījušies un palīdzējuši ar individuālu pieeju, lai palīdzētu rast atbilstošu risinājumu mācībās, jo mēs esam klienta (mērķa) orientēta skola.

Kopīgi izanalizējot apmācības gaitu un 4 kārtoto braukšanas eksāmenu protokolus tika kontatēts, ka kursante tehniski vadīt automašīnu prot, bet vēl nepadodas braukšanas laikā ievērot visus ceļu satiksmes noteikumus. Eksaminators norādīja, ka kursante neatpazīst līdzīgas, bet atšķirīgas situācijas uz ceļa. Tieši kursante izrādīja agresiju par neizdevušos eksāmenu, nevis agresīvs bija eksaminators. Tās patiesais pamats bija personas spiedīga finanšu situācija, kas neļauj raiti sasniegt mērķi.

Tikšanās rezultātā tika norunāts un novadīts kontroles braukšanas eksāmens ar lieciniekiem no abām pusēm. Kursante pieļāva 3 smagas kļūdas, līdzīgi kā iepriekšējos eksāmenos (3-11(!)). Vēlamies uzsvērt, ka autoskolas eksāmens notiek pēc valsts (CSDD) eksāmena protokola. Kursants var izvēlēties jebkuru eksaminatoru no skolas instruktoru vidus, pie kura nav notikusi apmācība. Katram ir iespēja pārliecināt eksaminatoru par spēju braukt pēc noteikumiem, kas tiks rakstiski fiksēts eksāmena protokolā.

Būtiski saprast, ka katrs kursants brīvi nosaka savu apmācības stratēģiju - bezgalīgi kārtot eksāmenus vai tomēr atbilstoši instruktoru un eksaminatoru rekomendācijām slīpēt pieļautās kļūdas mācību nodarbībās.

Kursante ir pilnīgi nepamatoti un pretlikumīgi gan virsrakstā, gan ziņā lietojusi terminu "krāpšana" (Krimināllikuma pants Nr. 177.). Par to esam izsnieguši pirmstiesas brīdinājumu ar lūgumu atsaukt šo ziņu.

Жалоба успешно разрешена Madara Madžiņa 12.04.2024

Autoskola piekrita uz tikšanos. Problēma tika atrisināta, jo sūdzība ir uzrakstīta kļūdaina. Vēršoties ar lūgumu izņemt rakstīto sūdzību. Ar cieņu Madara J.

Комментарии (1)

M Mikuss3629 20.02.2024

Pilnīgi meli visu izgāju vis bija labi un bez problēmam, ja nemāk braukt tad sak tik meklēt vainīgos!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы