www.sudzibas.lv 220.lv Pēdējā vieta kur var kaut ko pirkt

www.220.lv - Pēdējā vieta kur var kaut ko pirkt

Palasiiju te pa to 220.lv... mjaa.. taa ir kaa ir..! Esmu tur nopircis mob, jo bij pa kaadiem 30ls leetaak nekaa veikalos un paldies Dievam viss straadaa pagaidaam bez probleemaam.. :) bet liet ir cita.. pirms 2nedeeljaam nopirku digitaalo fochuku.. cenas starpiiba ar veikaliem kaadi 50ls laikam bij.. 1majaa dienaa viss ok.. attapos kad jaalaadee bij.. nevaru ielikt bateriju laadeetaajaa jo laadeetaajs neder.. naakamaa dienaa aiznesu atpakalj.. shie saka ka jaasuuta viss komplekts atpakalj vinju piegaadaataajiem.. teica ka peec max nedeeljas piezvaniis.. nedeelju neviens nezvana.. es piezvanu.. shie saka tas cilveeks pusdienaas un man paarzvaniis tajaa dienaa.. nepaarzvaniija neviens.. taa kaadas 2dienas es zvanu.. tie atkal paarzvaniis..! beigaas sazvaniiju to cilveeku kas par to atbild.. shis saka, ka ui veel nav bet buus jaunnedeelj.. nu jaunedeelja pienaakusi, bet neviens nezvaniija.. es piezvaniiju.. briinumainaa kaartaa tas garantijas meerglis atkal nav uz vietas un teica ka atkal nodos infu un shodien man paarzvaniis.. bet nu jaapagaida paaris h kaa buus.. ja atkal nekaa.. tad nu jaadodas buus pasham noskaidrot taas lietas ar tiem kretiiniem.. nu ja tad nekaa... tad nu pa labam lai atdod naudinju..!! NEVIENS NEKAD NEEIET PIE TIEM ZHULJIKIEM...

E

Комментарии (3)

E Eergliz 06.12.2006

Njaa.. taa jau ir kameer pats nedari neko, tikmeer nekas nenotiek.. nepaslinkoju, aizbraucu pie vinjiem un dabuuju atpakalj digitaalo fochuku!

B Baiba 28.02.2008

Par 220.lv Jā es arī piekrītu man mammai tieši tāpat gadījās tikai viņa nopirka kvadraciklu pa kādiem 500ls un kad viņa dabūja to mantu tad izrādās ka nemaz nevar iedarbināt jo kā noskaidrojās pie citiem meistariem aķitis čupā. Protmas tieši tas pats stāst zvani raksti nekā nav nekad nevar pasvanīt.Līdz beidzot iesaistīja trešo personu kas pazvanote teica labi ja man 'pec pustundas nepazvanīs es zvanīšu uz patērētaju biedrību jo pats esmu tirgotājs un zinu sava tiesības u.t.t. Atzvanīja vajadzīgā persona pēc 5 minūtēm. lūk tā bet jēgas tāpat nebija jo redziet tā firma no kurienes viņi ņēma tos močīšus vair nav. Rezultātā tāpat piečakarēja. Tā ir pēdējā vieta kur vispār var kaut ko pirkt.

B bai-buciite 03.04.2008

Tie viņiem laikam ierastie teksti "tā persona ir pusdienās, izgājusi, pašlaik nav, mēs jums pārzvanīsim" Sviests!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы