www.220.lv - 220.lv

Neiesaku iepirkties interneta veikalā 220.lv Puse no precēm viņiem nav. bet to paziņo pusotras nedēļas laikā, ik pa brīdim piezvanot un kaut ko atsakot. Piegādāto preču kvalitāte nav no tām labākajām. Iepakojumi apskādēti. Bērnam uzsūtītie lego kluči bija laikam kādus 10 gadus noliktavā stāvējuši, jo viss iepakojums super netīrs. rokas palika pelēkas. Mazgāju klučus... nebūtu bērns tik ļoti gribējis tobrīd spēlēties, sūtītu atpakaļ.Apkalpošana ļoti lēna.esmu pamatīgi vīlusies. No 5 pasūtītām precēm šiem bija tik 2, un tās pašas sliktas kvalitātes.

G

Комментарии (4)

interneta veikals 220.lv Ответ от представителя 11.12.2014

Labdien gintuxm85 !

Pie katras preces, ko iespējams iegādaties interneta veikalā 220.lv norādam preces pieejamību. Pie lielākas dalas preču, ir ikona "ir noliktavā" - kas nozīmē, to, ka prece ir pieejama un to saņemt var nākošajā dienā mūsu veikalā, vai pēc 2-3darba dienām ar DPD kurjeru vai Omniva pakomātā.

Lai izvairītos, no garākiem piegādes termiņiem - lūgums formējot pasūtījumu pievērst uzmanību piegādei - jo ja grozā būs pievienotas preces, kas ir noliktavā un tādas, kas atrodas pie piegādātāja, kopējais pasūtījuma izpildes laiks būs veināds ar garako piegādes laiku.

Tāpat gintuxm85 - ja Jums ir konkrēts jautājums par Jūsu pasūtījumu dariet mums to zināmu uz [email protected], jo bez informācijas par Jūsu pasūtījumu mēs nevaram komentēt Jūsu info par kluču netīrību. Katrā ziņā jau tagad atvainojamies, par sagādātajām neērtībam, kas radušās.

ar cieņu
interneta veikals 220.lv

I ingabrice 18.02.2015

Vel japazvana uz LATVIJAS RADIO 2 tirgu un japabridina cilveki lai neieperkas internetveikala 220.lv, jo es peti ar nezinaju per tadu ka SUDZIBAS.LV, un butu bijusi loti pateiciga ja man to kads butu pateicis agrak.

I Irena75 13.09.2021

Tur ir taa lieta : puse precu viniem nav.

R Remens 22.05.2024

Un pasūtītās preces vietā atsūta citu.5 reizes pārbīda piegādes termiņu lai gan rakstīts ka ir noliktavā

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы