www.sudzibas.lv 220.lv Slikts serviss

220.lv - Slikts serviss

Neiesaku iegādāties dāvanu kartes šajā interneta veikalā, jo jūsu cilvēkam, kuram tiks sagādāta šī "dāvana" mocīsies savas pašas dāvanas meklējumos. Kļūdainā kartā cilvēka nopērk dāvanu karti cerot, ka varēs nopirkt jebkuru preci 220.lv veikalā, bet nē. Galu galā jāmeklē sev tīkamā prece tikai 220.lv pārdevēja robežas. Turklāt tas nav viegli un ērti. Filtrs nedarbojas kā nākas un neievēro ievestos iestatījumus. Turklāt patd pārdevējs 220.lv nav plaš... No visu preču klāsta tikai 1/3 vai pat 1/4 būs 220.lv pārdevēja prece. Tīkamo dāvanu var meklēt galu galā stumdām... Tikai šī čakara dēļ. Citi interneta veikali nesagādā saviem pircējiem problēmas un piedāvā dāvanu karti mierīgi pielietot visam pirkuma grozam... Ar tādu sastopos pirmo reizi!

26.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от interneta veikals 220.lv Ответ от представителя 29.06.2022

Labdien, Iwasawasan!

220.lv ir tirdzniecības centrs internetā (līdzīgi kā fizisks tirdzniecības centrs),kas apvieno daudzus pārdevējus un palīdz savest kopā pircējus un pārdevējus.

Šobrīd 220.lv dāvanu karti var izmantot tikai iegādājoties pārdevēja 220.lv preces sistēmas ierobežojumu dēļ. Par to mēs informējam klientus mājas lapā pie dāvanu kartes lietošanas nosacījumiem, kā arī uz pašas elektroniskās dāvanu kartes norādot, ka dāvanu karti var izmantot tikai iegādājoties pārdevēja 220.lv preces.

Mēs strādam pie sistēmas uzlabošanas, lai nodrošinātu arvien patīkamāku iepirkšanās pieredzi un paredzēts, ka nākotnē ar 220.lv dāvanu karti varēs norēķināties par visām sortimentā esošajām precēm.

Atvainojamies par neērtībām.
220.lv

I

Комментарии (2)

patiesais_ 26.06.2022

Citāte no 220lv dāvanu karšu sadaļas "Dāvanu karti var izmantot iegādājoties pārdevēja 220lv preces". Nejau internetveikals vainīgs, ka jūs to neieraudzījāt!

I Iwasawasan 26.06.2022

Nevis es bet tie kas dāvina. Godīgi sakot izzūd kartes jēga, ja tā ir pieejama tikai 1/4 preču.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы