LV RU
www.sudzibas.lv 220.lv Slikts serviss

220.lv - Slikts serviss

Bieži vien preces ir lētāk kā citur, bet dievs nedod būs garantijas gadījums. Serviss zem katras kritiks. Runā laipni, bet neko nedara. Prece servisā jau otro reizi un nu jau ilgāk par mēnesi, kad gribēju noskaidrot statusu, sola tik atzvanīt bet nekāda ziņa. Zvanot atkārtoti sola, ka būs nedēļas laikā un tā jau trešo nedēļu pēc kārtas.
Visam pāri, nododot servisā Ģertrūdes ielā, saņemšana ir Daugavgrīvas ielā, ņemiet to vērā.

17.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (1)

M. M.V. 19.01.2020

220.lv Man arī ir diezgan līdzīga pieredze ar šo firmu. Vispār sadarbība neveikla - preci atpakaļ jāsūta par maksu, caur pastu, vai arī jāved uz Rīgu. Internetveikali, kuri ieinteresēti sadarbībai, piedāvā atgriešanas kodus turpat caur pakomātu, vai vismaz bezmaksas nosūtīšanu pa pastu. 220.lv attieksme liecina, ka prece būs zemas kvalitātes, bet, lai mazāk atsūta atpakaļ, vajag šo procesu sarežģīt. Gan jau kādiem negribēsies papildus tērēt laiku un naudu . . .

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы