220.lv - Reklāma

Varbūt šeit 220.lv ieraudzīs manu lūgumu jo e-pastā es atbildi nesaņemu.
Nesen nomainīju numuru un uzreiz pēc 4 dienam man atnāk reklāma no 220.lv. Es biju parsteigta, jo numura maiņas iemesls-uzbazīgas reklāmas no visiem citiem (zvani).
Meģināju nobloķēt, ienēst melnajā saraksta, bet nekas nav izdevies. Domāju, nu labi...lai reklāmas atnāk, galvenais ka nezvana. Viss būtu OK, ja man nenāktu ziņas par to ka kāds ir kko pasūtījis. Pēdeja ziņa jau par to ka it kā sūtījums gaida mani Ogrē un arī kods lai es varu to sanemt.
NOTIKA KĻŪDA, KADS NEPAREIZI NORADĪJA SAVU NUMURU. LAI NEBŪTU NEKĀDU PĀRPRĀTUMU UN CITU SŪDZĪBU-DARIET KKO,LŪDZU!
Mājas lapā norādīts, ka atbildi es saņemšu divas dienas laikā, bet pagaja jau 2 nedēļas. Rakstiju 2 reizes no 2 epastiem. Zvanīt un terēt naudu nevēlos, man tas nav daudz!

Ответ от interneta veikals 220.lv Ответ от представителя 05.12.2016

Labdien, Lūdzam norādīt e-pastu no kura Jūs mums rakstījāt, mēs izskatīsim kādēļ ar Jums nesazinājās un labosim situāciju pēc iespējas ātrāk. Kā arī Jūs varat mūs sazvanīt uz numuru 25220220. Gaidīsim Jūsu atbildi.

Ответ от interneta veikals 220.lv Ответ от представителя 06.12.2016

Labdien, Esam nosūtījuši informāciju klientei kura veica pasūtījumu norādot Jūsu talruņa numuru. Tuvākaja laikā situācija tiks izrisināta.

Комментарии (1)

N nesūdzos 14.01.2017

wtf?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы