www.sudzibas.lv 220.lv Netirgo rezerves daļas

220.lv - Netirgo rezerves daļas

Iegādājos zāles pļāvēju Hetch 546. Pienācis laiks mainīt asmeni pļaujmašīnai! Ne viņi, ne kāds cits šādu netirgo. Kur meklēt nepaskaidro. Tā rezerves daļa, kas regulāri nolietojas. Viņi atvainojās par sagādātajām neērtībām. To nevar nosaukt par neērtībām. Iepriekš viņi man 3mēnešus nevarēja augsnes frēzes asmeņus piegādāt. Tad nav, tad pēkšņi, kurjers pazaudēja utt.

14.09.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от interneta veikals 220.lv Ответ от представителя 28.09.2023

Labdien!

Lai izskatītu Jūsu situāciju, lūdzam, precizēt pasūtījuma numuru, minot to šeit, vai iesūtot e-pastā: [email protected]

Ar cieņu, 220.lv

Ответ от interneta veikals 220.lv Ответ от представителя 30.10.2023

Labdien!
Tā kā nesaņēmām informāciju par pasūtījumu numuru, atbildam pēc būtības. Šobrīd 220.lv mājas lapā ir piejami 3 asmeņu veidi minētā zīmola zāles pļāvējiem. Lūdzam pārliecināties, vai kāds no tiem nav atbilstošs Jūsu iegādātajam modelim.
220.lv

Комментарии (2)

Dusmīgais Ainārs 14.09.2023

Tā notiek kad izvēlas hetch produkciju 🤷

I Ingus Benins 26.09.2023

Nevajaga mēslus pirkt,tad nebūs problēmu ar rezerves daļām.Zinu vienu,kam nobruka zāģim eļļas sūknīts.Te viņu pasūtīja dir.t un viņam nebija vēl mācība.Atkal nopirka tādu pat zāģi 220.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы