LV RU
www.sudzibas.lv 220.lv Nelicencētas programmas, slikts apkalpojums.

220.lv - Nelicencētas programmas, slikts apkalpojums.

4. Aprīlī saņēmu 220.lv jaunu laptopu (https://220.lv/lv/datortehnika/portativie-datori-un-plansetes/portativie-datori/portativais-dators-?Id=5747228)).
Pirmais, ko es ievēroju, iepriekš uzstādītais windows pieprasīja aktivācijas atslēgu, bet aploksne ar windows disku jau bīja atverta un atslēgas tur nebija, par ko es uzreiz gan ziņoju veikalam caur e-pastu gan pa telefonu.
Kad es ieslēdzu datoru, mani satika zils nāves (bsod) ekrāns, kurš pārtrauca datora darbu katras 30 minūtes.
Pēc divām saskarsmes nedēļām ar veikalu, skaidru atbildi un nekādu lēmumu es neesmu saņēmis. Tad, es patstāvīgi atdevu datoru garantijas servisā, kur man vienu nedeļu laikā veica diagnostiku, izņema bojātu operatīvu atmiņu un atdeva klēpjdatoru.
Tikai kad es piešķīru visus papīrus no servisa, apstiprinošās problēmas ar datoru, 220.lv piekrita pāņemt to uz remontu. Dators bija remontā divarpus nedēļas.
Kad es saņēmu datoru no remonta, windows arvien netika aktivēts, spriežot pa visam, ka viņi datoru par neieslēdza. Labi kaut ram nav aizmirsuši ielikt.
Uz telefona līnijas strādā patīkami un atsaucīgi cilvēki, bet tie nav apveltīti ar nekādu informāciju un ir tikai starpnieki starp servisu un klientu.
Kopsummā, pēc gandrīz 2 mēnešiem pēc datora pirkuma, problēma arvien nav atrisināta. Tas nav tas apkalpošanas līmenis, uz kuru rēķinājies, pērkot tehniku gandrīz par 2 tūkstošiem eiro.
Acīmredzami, mēģināt atrisināt problēmu ar veikalu neiespējams un paliek tikai griezties patērētāja tiesību aizsardzības sabiedrībā. Ļoti žēl.

4 апреля получил в 220.lv новый ноутбук (https://220.lv/lv/datortehnika/portativie-datori-un-plansetes/portativie-datori/portativais-dators-?Id=5747228).
Первое, что я заметил, заранее установленный windows требовал ключ активации, но конверт с диском windows был вскрыт и ключ в нём отсутствовал, о чём я сразу же сообщил магазину через эмейл и по телефону.
Когда я включил компьютер, меня встретил синий экран смерти (bsod) , который прерывал работу компьютера каждые 30 минут.
После двух недель общения с магазином, чёткого ответа и никакого решения я не получил. Тогда, я самостоятельно отдал компьютер в гарантийный сервис, где мне меньше чем за неделю провели диагностику, изъяли повреждённую оперативную память и вернули ноутбук. Только когда я предоставил все бумаги из сервиса, подтверждающие проблемы с компьютером, 220.lv согласились взять его на ремонт. Компьютер был в ремонте две с половиной недели.
Когда я получил компьютер из ремонта, windows всё ещё был не активирован, судя по всему, что его там даже не включали. Хорошо хоть ram не забыли вставить.
На телефонной линии работают приятные и отзывчивые люди, но, похоже, они не обладают никакой информацией и являются только посредниками между сервисом и клиентом.
В итоге, спустя почти 2 месяца после покупки компьютера, проблема всё ещё не решена. Это не тот уровень обслуживания, на который расчитываешь, покупая технику почти за 2 тысячи евро.
Очевидно, пытаться решить проблему с магазином не возможно и остаётся только обращаться в общество защиты прав потребителя. Жаль.

28.05.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K

Комментарии (2)

WТF 28.05.2019

Es domāju, ka visiem cilvēkiem,kas pērk preci 2000 Eur vērtībā no 220.lv, 1a.lv vai tamlīdzīga, tajā brīdī smadzenēs ir zils nāves ekrāns...

T TavaMamma 29.05.2019

Šis nebūs pareizais veikals kurā iegādāties jebkāda veida tehniku vai mēbeles. Un neko dārgāku par 50eur tur nav ieteicams ņemt. Es līdzīgu pc ņēmu no lattelecom , un nav nekādu problēmu. Tiesa gan windows pārinstalēju uzreiz lai nav jāmokās.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы