www.sudzibas.lv 220.lv Nekompetence

220.lv - Nekompetence

Gribēju pasūtīt mākslīgās skropstas uz pasākumu un tieši tās kuras es gribēju ir tikai 220 veikalā. Sūtot skropstas ir norādīts, ka no attiecīgā pārdevēja minimālā pasūtījuma summa ir 20 eiro. Okay... Pasūtu kopā 3 noskatītās un + 1 savādāku, lai nosegtu starpību. Piegāde ir norādīta Ilga tāpēc sūtīju laicīgi. Beidzot sagaidu savas skropstas un viņi ir nosūtījuši nepareizās. Pasūtu vēlreiz, jo laiks līdz pasākumam atļauj un saņemu to pašu. Es nezinu cik stulbam jābūt, lai 2x vnk sajauktu šādi pasūtījumu vai arī viņi ir izlikuši pārdošanā preci kuras viņiem nav un ķer pircējus uz muļķi. Klientu apkalpošanas serviss ir diezgan briesmīgs. Zvanot, ir sajūta, ka man ir jāatvainojas, ka es godāto personu esmu patraucējusi. Naudu atgriež tikai par preci, par piegādi speciāli ir jāraksta uz epastu vairākas reizes ar atgādinājumiem, jo savādāk nekas uz priekšu nevirzās.

27.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от interneta veikals 220.lv Ответ от представителя 27.06.2022

Labdien!

Lai izskatītu Jūsu situāciju, lūdzam, precizēt pasūtījuma numuru, minot to šeit, vai iesūtot e-pastā: [email protected]

Ar cieņu, 220.lv

Дополнено Bee456 02.07.2022

Jūs man prasat klienta nr un tajā pašā laikā man uz epastu rakstat, ka naudu par otrā pirkuma piegādi neatgriežat. 😂 Ar ko tad tas atšķiras no pirmā?😂

Дополнено Bee456 02.07.2022

23. Jūnijs...

Diemžēl,šajā gadījumā nauda par piegādi netiek atgriezta.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Jauku dienu vēlot

Jekaterina

Klientu apkalpošanas komanda | Client support team

B

Комментарии (3)

Slikts serviss

Briesmigs serviss.

K Kristīne Nano 10.06.2022
Slikts serviss, bojāta prece, ignors

Notirgoja salauztu skapi pa pilno cenu. Problēma tā arī nav atrisināta, kautgan zvanīju daudz reizes, katrs operators tikai kautko sola -tas bij arī viss. Ļoti zems apkalpošanas līmenis, kā arī pati prece.

S Sudzibas.lv Admin 01.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы