www.sudzibas.lv 220.lv Neizdarība vai cenšanās apkrāpt

220.lv - Neizdarība vai cenšanās apkrāpt

03.03.0223. Piegādāja pusi no pasūtījuma (Pas. Nr. 19972633 - veikts 02.03.2023) . Sūtīju pieprasījumus, foto. Atbilde jau nedēļu kā viena un tā pati - gaidām atbildi no piegādātāja... . Telefoniski atrunas visdažādākās, bet principā nevar pateikt cik ilgi jāgaida un kā jautājums tiks risināts.

10.03.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от interneta veikals 220.lv Ответ от представителя 25.03.2023

Labdien, ARTUR!
Vēlamies paskaidrot, 220.lv darbojas kā platforma, kas vienkopus pulcē vairāk nekā 4000 pārdevējus/uzņēmumus, kas pārdod savu preci 220.lv.
Jūs preci iegādājāties no Marketplace pārdevēja "Internetas reklamai, MB" Lietuvā, attiecīgi Jūs slēdzāt līgumu ar šo pārdevēju par pasūtītās preces piegādi. Pēc bilžu saņemšanas, mēs Jūsu pretenziju pārsūtījām preces pārdevējam un nevaram Jums sniegt risinājumu ātrāk, kā tikai pēc tam, kad tiek saņemta atbilde no preces pārdevēja. Mēs cenšamies Jums palīdzēt, bet ja škiet, ka darām to pārāk ilgi, aicinām nākošreiz sazināties nepastarpināti ar preces pārdevēju, kura kontakti ir redzami Jums nosūtītajā pavadzīmē.
Pēc mums pieejamās informācijas redzam, ka šobrīd situācija ir atrisināta un preces pārdevējs Jums ir nosūtījis iztrūkstošo pasūtījuma daļu.
Ar cieņu,
220.lv

Комментарии (1)

S sannas 11.04.2023

Cilvēk, neblamèjies! Identisku auto žāvētāju iegādājos Maximā. Pilnā cena bija 4.99 (1 gab),no šīs summas - vēl 40 % atlaide autoprecem bija.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы