www.sudzibas.lv 220.lv Nav iespēja atgriezt preci

220.lv - Nav iespēja atgriezt preci

Tika iegādāta prece internetveikalā uz juridisku personu. Precei bija nepareizs izmērs, tādēļ to nevarēja lietot, vēlējos atgriezt. Izrādījās, ka juridiskas personas pirktus pirkumus nedrīkst atgriezt, neviens nepaskaidroja kādēļ, tikai, ka pērkot pārrakstīts atteikuma līgums un tajā esot tas minēts.

27.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от interneta veikals 220.lv Ответ от представителя 28.10.2021

Labdien!

Distances tirdzniecība tiek regulēta ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 10. pantu un Ministru kabineta noteikumiem Nr. 255. Tajos tiek aprakstītas Patērētāja un Pārdevēja tiesības un pienākumi.

Par patērētāju tiek uzskatīta fiziska persona, kas nenodarbojas ar saimniecisko darbību. Likums nenosaka juridiskai personai tiesības izmantot 14 dienu atgriešanas tiesības.

Vairāk informācijas par atteikumu tiesībām pieejams šeit: https://220.lv/lv/t/atteikuma-tiesibas

Ja Jūs vēlaties iegādāties preci kā juridiska persona, mēs Jums iesakām pēc iespējas noskaidrot visas preces īpašības un tikai gūstot pārliecību, ka prece Jums būs piemērota, veikt pasūtījumu.

Mūsu konsultanti Jums labprāt palīdzēs. Esam pieejami sarunai zvanot pa tālruni 25 220 220 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

220.lv

L

Комментарии (1)

Arkukušjans 27.10.2021

Juridiskā persona nav patērētājs, tiek uzskatīts, ka juridiskā persona pērk preces saimnieciskās darbības veikšanai, nevis kreiso darbību veikšanai un PVN atgūšanai. 220 noteikumos tas ir ļoti skaidri norādīts. Arī garantija nav 2 gadi...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы