www.sudzibas.lv 220.lv Maldināšana, slikts serviss

220.lv - Maldināšana, slikts serviss

Tika pasūtītas preces 5. Janvārī, tām bija jābūt piegādātām 13. Janvārī, kas nenotika. Tika atsūtīts epasts, ka pasūtījums kavēsies un pienāks 18. Janvārī. Tas nenotika. Nekāda ziņa netika dota. 26. Janvārī nosūtīju epastu ar jautājumu kur ir mans pasūtījums, vai tiks piegādāts. Uz ko nākamajā dienā saņēmu epastu, ka tehnisku iemeslu dēļ pasūtījums ir atcelts. Tad nosūtīju epastu kādēļ par to laicīgi neziņo un kad atgriezīs naudu. Saņēmu epastu, ka viņiem ir ļoti žēl. Vēlreiz rakstīju, kad tiks atgriezta nauda, paziņoja, ka 5darba dienu laikā. Cerams, ka to neatcels...

27.01.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от interneta veikals 220.lv Ответ от представителя 28.01.2022

Labdien!

Lai izskatītu Jūsu situāciju, lūdzam, precizēt pasūtījuma numuru, minot to šeit, vai iesūtot e-pastā: [email protected]

Ar cieņu, 220.lv

Дополнено Diāna 28.01.2022

14134163

Ответ от interneta veikals 220.lv Ответ от представителя 03.02.2022

Labdien, Diāna!

Diemžēl, Jūsu pasūtījums piegādes laikā tika nozaudēts un mēs iesaistījām loģistikas departamentu, lai mēģinātu to atrast un piegādāt, lai arī ar nokavēšanos no sākotnēji norādītā piegādes datuma.
Diemžēl, pasūtījumu neizdevās atrast, tāpēc tika uzsākta naudas atgriešanas procedūra un Jūs to saņemsiet savā kontā tuvākās 1 darba dienas laikā.

Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

220.lv

D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы