www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšanās

220.lv - Krāpšanās

Paūtīju (un arī apmaksāju uzreiz) preci, kurai bija piezīme ar saņemšanu nākošajā dienā. Un, protams, preci nesaņēmu nedz nākošajā, nedz arī aiznākošajā dienā. Pasūtījums bija gatavs tikai pēc 5 dienām!
Esiet uzmanīgi, jo 220.lv krāpjas ar šo, ka preci var saņemt nākošajā dienā, bet to nevar saņemt!

23.07.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от interneta veikals 220.lv Ответ от представителя 23.07.2021

Labdien!

Lai izskatītu Jūsu situāciju, lūdzam, precizēt pasūtījuma numuru, minot to šeit, vai iesūtot e-pastā: [email protected]

Ar cieņu, 220.lv

Комментарии (1)

E Expertino 23.07.2021

Gadās man bija, kas līdzīgs 1a.lv es gan vēl samaksāju par express piegādi kas laikam bija kādi 2.50 nu itkā ne liela nauda, bet tāpat preci saņēmu tikai tājā dienā, kad būtu bez express piegādes. Takā express piegāde ir Mīts, maksā par pakalpojumu kuru nesaņem. Itkā 2.50 sīkums, bet saliec tos 10000 cilvēkus, kas katru dienu kaut ko pasūta un nesaņem un sanāk 25k krāpsana lielos apmēros 🙂 Principiālākie protams var atgriezt to naudu, bet vieglāk viņu ir nopēlnīt kā atgriezt

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы