www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšanās

Решено220.lv - Krāpšanās

Preci nebija saņemta visa jomā. Es samaksāju par divām precēm saņemu tikai vienu, par otru preci paprasīja samaksāt skaidra nauda vēl reiz, un it ka tehnisku iemeslu dēļ, viņi atgrieztu to naudu pēc tam atpakaļ uz konta bet tas nav normāli. Beigu beigas otro preci nesaņemu jo samaksāt otro reizi pr preci atteicos.

09.07.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от interneta veikals 220.lv Ответ от представителя 09.07.2021

Labdien!

Lai izskatītu Jūsu situāciju, lūdzam, precizēt Jūsu pasūtījuma numuru, minot to šeit, vai iesūtot e-pastā: [email protected]

Ar cieņu, 220.lv

Дополнено Ghosttt 09.07.2021

Uz e-pastiem jūs man neatbildat , naudu atgriezt arī negribat es saņemu tikai 1 preci !

Pasūtījuma numurs bija mainīts arī ar jūsu spēkiem , drosvien lai no mani stulbeni uztaisīt. Par vienu preci naudu jūs saņemat bet kāpēc par otru prasāt samaksāt vēl reiz skaida nauda kad es jau samaksāju ?!

Kad veicu pasūtījumu uz abām precēm bija viens pasūtījuma numurs:
12000823.
Планируем, что Вы получите заказанные товары 01.07.2021, т.е. через 1 рабочих дня

Šodien ir jau 09.07 un reāli saņemu tikai vienu preci no abām, pasūtījuma numuri bija mainīti smaržām pasūtījuma numurs tagad ir: 12075587 … man nav žēl 30 eiro par smaržām kurus es nesaņemu , vienkārši esmu šoka par tādu attieksmi tāda liela kompānija krāpj cilvēkus !

Дополнено Ghosttt 12.07.2021

UPD.

Saņemu izzinu ka varu sanemt pasūtījumu , pazvanīju domājot varbūt tomēr par samaksāto naudu savu pasūtījumu varu sanemt , uz ko man atkal teica ka vājag vēlreiz samaksāt skaidra naudā, un nauda kura bija samaksāta ar karti būs atgriezta konta.

Beigu beigas naudu man ne atgrieza un pasūtījumu es ne saņemu !

Жалоба успешно разрешена Ghosttt 19.07.2021

Problēma beigu beigas bija risināta. Vajadzēja zvanīt ļoti daudzas reizes bet paldies ka atdevāt manu preci !

Ar cieņu

G

Комментарии (1)

V Valerijs Kantiks 29.05.2021
Slikts serviss

15 aprīlī pasūtiju mēbeles un samaksāju naudu diemžēl 27 maijā biju spiests atteikt pasūtijumu jo remonts beidzās bet mēbeļu vēl nav tagad gaidu savu samaksāto naudu . Naudu paņemt mācēja uzreiz bet atdot nemāk

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы