www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšana

220.lv - Krāpšana

220.lv pārdod kniedēšanas pistoli+kniežu komplekts. Preces id 23932076. Atsūtīja tikai kniedes. Prece aprakstā minēta kā instruments, arī attēlā nepārprotami pistole ir kopā ar kniežu kastīti. Atklāta pircēju krāpšana. Ir vairāki pistoles attēli no dažādām pusēm un iepakojuma kaste atbilst pistoles garumam-29cm, taču iekšā 9cm kastīte ar kniedēm un viss. Caur veikalu 220.lv tirgo veikals compare tools.

06.03.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от interneta veikals 220.lv Ответ от представителя 27.03.2024

Labdien!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un nepatīkamo iepirkšanās pieredzi.
Lūdzam, precizēt informāciju ar pasūtījuma numuru, lai varam rast risinājumu situācijai.
220.lv darbojas kā tirdzniecības platforma un ar mums strādā vairāk nekā 4000 dažādu citu pārdevēju (kā atsevišķas kompānijas, kas nes juridisku atbildību pret klientu). Lūdzam, uz mūsu e-pastu [email protected] iesūtīt mums fotogrāfijas, kurās ir redzams:
*Preces barkods / svītrkods, pasūtījuma numurs
*uzlīmes, kuras ir uz preču iepakojuma (ja tādas ir)
*defektu.
*preci pilnā izmērā

Pēc bilžu saņemšanas un to izskatīšanas, ar Jums sazināsimies, lai sniegtu risinājumu. Vai arī izmantot Preces atgriešanas iespējas uz 14 dienu atteikuma tiesībām, jo prece neatbilst līguma nosacījumiem:

No preces ir iespējams atteikties/veikt preces maiņu 14 dienu laikā no saņemšanas brīža. Precei ir jābūt nelietotai, oriģinālajā iepakojumā.
Vairāk informācijas par preču atgriešanu var atrast šeit: http://220.lv/lv/t/atteikuma-tiesibas

220.lv

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы