www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšana ar dāvanu kartēm

Решено220.lv - Krāpšana ar dāvanu kartēm

Nepērciet dāvanu kartes - tā ir krāpšana un muļķošana! Uzņēmums apzināti krāpjas ar dāvanu kartēm, jo tās nav iespējams izmantot. Veicot pasūtījuma noformēšanu, kurā ir iekļautas preces, dāvanu kartes kods uzrādās kā nederīgs. Vaicājot palīdzības dienestam par iemesliem, kāpēc tā notiek, tika paskaidrots, ka neko palīdzēt telefoniski nevarot, lai sūta ekrānšaviņu. Protams palīdzības dienesta atbilde bija negatīva un dāvanu karti nevarēs izmatot, jo vienā pasūtījumā ir preces no vairākiem pārdevējiem, tai skaitā preces no 220.lv 58 eur vērtībā, savukārt dāvanu kartes vērtība 50 eur. Kopējā pasūtījuma vērtība sastādīja 110 eur. Kamēr jautājums tika skaidrots, diemžēl termiņš dāvanu kartei beidzas, līdz ar ko 220.lv ir 100% ieguvējs, viltīgi apmānot klientus, precīzāk dāvanu kartes turētājus. Nepērciet dāvanu kartes, tās nespēsiet izmantot, jo ir pārāk daudz viltību un šķēršļu, lai tās varētu iztērēt! Nezinu, kur tas ir rakstīts, ka obligāti vienā pasūtījumā jābūt tikai 220.lv preces, dāvanu kartē šādas informācijas nav, bet gan ir info, ka dāvanu karte attiecas uz 220.lv precēm. Ļoti nepatīkama sajūta, jo dāvinātājs gribēja kā labāk, bet tas kuram to uzdāvina, jūtās apzagts un piemānīts! Prieka vietā - vilšanās. Ļoti neprofesionāli, neatsaucīgi un vērsti uz Nepalīdzēšanu tā saucamie "palīdzības dienesta" darbinieki.

Жалоба успешно разрешена Inguna 333 03.11.2022

220.lv rada risinājumu un kartes darbība tika pagarināta pateicoties klientu apkalpošanas komandas darbiniecei Diānai. Viņa veica problēmas izpēti, piezvanīja, atvainojās un dāvanu kartes datbību atjaunoja. Paldies par risinājumu personīgi Diānai.

I

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы