www.sudzibas.lv 220.lv Ignorē 14 dienu preces atteikuma tiesības

220.lv - Ignorē 14 dienu preces atteikuma tiesības

Nopirku 220.lv elektrisko tējkannu, lētu. Piegādāja, izmēģināju, secināju, ka visa virtuve smird pēc lētās tējkannas plastmasas, tāpēc pēc divām dienām, ar Latvijas pasta starpniecību atgriezu preci uz Daugavgrīvas ielu 114, Rīgā, kopā ar atteikuma veidlapu. Paiet 14 dienas no naudas ne ziņas ne miņas. Kad zvana uz klienta apkalpošanas servisu, tad pirmais operators izdomāja, ka man pasta kvītiņa jānosūta, otrais operators muldēja, ka preces tiek sūtīta uz Lietuvu (kaut gan prece saņemta ir Daugavgrīvas ielā 114 pēc lp sūtījumu sekošanas sistēmas) . Tā lūk 220.lv naudu neatgriež un 14 dienu atgriešanas pienākumu viņi ignorē! Par naudas atmaksu protams neviens no klientu operatoriem nebilda ne vārda. Viesiem iesaku stipri padomāt, vai ir vērts kaut ko pasūtīt no šīs kompānijas. Viss būs labi tikai līdz brīdim, ja ar preci viss būs kārtībā, bet ja nebūs, tad tiksiet pasūtīts vienu māju tālāk. Nu par viņu darab stilu jau liecina neskaitāmās sūdzības internetā!
Tā lūk! Nu priekšā cīņa! Sākumā Ptac, ja nelīdzēs, tad caur tiesu! Šīs ir principa jautājums! Tev nebūs iedzīvoties uz citu rēķina!

02.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от interneta veikals 220.lv Ответ от представителя 02.09.2021

Labdien!

Lai izskatītu Jūsu situāciju, lūdzam, precizēt pasūtījuma numuru, minot to šeit, vai iesūtot e-pastā: [email protected]

Ar cieņu, 220.lv

Дополнено Gints 02.09.2021

Smieklīgi...ielikuši robotu, kas atbild savas robotizētās frāzes, pasūtījuma numurs Jūsu epastiņā ir nosūtīts reizes sešas..., ja ne septiņas, kopār ar Latvijas Pasta kvītiņu, ko izfantazējāt pieprasīt...un risināt situāciju Jums bija laiks 14 dienas...plānā galdiņa urbēji, kas imitē darbības imitāciju...Tiksimies tiesā!

Ar cieņu,
bijušais klients

G

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы