www.sudzibas.lv 220.lv Brāķis, nekvalitatīva prece

220.lv - Brāķis, nekvalitatīva prece

Iegādājos Uzlādējams lukturis, Entac 3W XPE + 2W COB, pasūtījums 19326778 Tas nostrādāja tikai 10 minūtes, pēc tam sabojājās slēdzis. Preces atgriešanas sistēma 220.lv ir tāda, lai nerastos vēlēšanās nekvalitatīvo preci atgriezt, jo tā ir resursietilpīga. Neiesaku izmantot 220.lv pakalpojumus, jo tiek tirgota nekvalitatīva prece.

19.02.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от interneta veikals 220.lv Ответ от представителя 22.02.2023

Labdien, Slataks!
Vēlamies Jums paskaidrot, ka tirdzniecības centrs internetā 220.lv darbojas kā platforma, kas pulcē vairākus tūkstošus dažādu pārdevēju un pēc būtības darbojas līdzīgi kā fizisks tirdzniecības
centrs. Jūs preci iegādājāties no Marketplace pārdevēja "ASBK, UAB", Lietuvā, tādējādi slēdzāt pirkuma līgumu ar šo uzņēmumu. Šis uzņēmums arī nodrošina garantijas apkalpošanu un citu saistību izpildi pret patērētāju.
Kvalitatīvs un pieejams pēcpārdošanas serviss ir mūsu prioritāte. Tāpēc Jums ir vismaz 3 iespējas, kā risināt šo jautājumu:
1. Sazināties ar preces pārdevēju (info pavadzīmē, kas nosūtīta Jums epastā) un vienoties par risinājumu.
2. Izmantot kādu no 220.lv veikaliem, lai nodotu preci nosūtīšanai preces pārdevējam.
3. izmantot Latvijas Pasta starpniecību, lai bez maksas nosūtītu preci mums, kuru pēc tam mēs nosūtīsim to pārdevējam, lai izskatītu Jūsu pretenziju, kā arī uzņemsimies visu komunikāciju starp Jums un preces pārdevēju.
Aicināt atkārtoti izvērtēt piedāvātos variantus, jo kāds no tiem noteikti būs piemērots problēmas atrisināšanai.

220.lv

S

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы