www.sudzibas.lv Yourroom.lv Slikts serviss

Yourroom.lv - Slikts serviss

21. Maijā pasūtīju mēbeles. Pēc laiciņa man zvanīja no veikala un informēja, ka mēbeles noliktavā diemžēl nav, bet var pasūtīt un izgākais pēc 3 nedēļām būšot. Piekritu un gaidīju. Pēc 2 nedēļām piezvanīju lai painteresētos cik tālu mans pasūtījums uz ko man ļoti nelaipni atcirta, ka man taču teica, ka pasūtījums var nākt līdz trim nedēļām. Pazvanīju pēc nedēļas, tad vēl pēc nedēļas un tā līdz šodienai 13. Jūlijam, kad man vēl jo projām Saka ka pēc nedēļas būs.. Atteicos no sava pasūtījuma un neviens pat necentās atvainoties.
Esmu vīlusies, jo ne reizo veikals nezvanīja lai brīdinātu, ka pasūtījums ir aizkavējies, kartu nedēļu to darīju es.

H

Комментарии (1)

л Лайра 18.09.2020

Pasūtīju skapi internetveikala Jūsu istaba mājaslapā. Operators uzreiz sazinājās ar mani, lai precizētu pasūtījumu. Laipni darbinieki, varēja sarunāt par piegādes laika maiņu. Skapis izskatās ļoti labi, kvalitāte labāka, nekā var sagaidīt par tādu cenu. Tas priecē. Paldies.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы