www.sudzibas.lv Yesmobile.lv Telefoni nav domāti Latvijas tirgum

РешеноYESMOB!LE internetveikals - Telefoni nav domāti Latvijas tirgum

Nopirku nokia lumia 710, bet rezultātā izrādījās, ka nav iespējams telefonam uzlikt ne mms ne notiek failu pārūtīšana, kā arī nevar tos atvērt, kā arī atklājās vēl dažādu nepilnību. Gala rezultātā aizgāju uz NOKIA pārstāvniecību Latvijā, lai man pārkonfigurē telefonu, bet man tika atteikts, jo izrādījās, ka telefons nav domāts Baltijas tirgum. Rezultātā devos atpakaļ pie pārdevēja, izmantojot, 14 dienas, kad telefonu var atgriezt atpakaļ, jo pasūtīts internetā un darbojas distances līguma nosacījumi. Veikals telefonu pieņēma, bet naudu neatdod...rezultāts sūdzība patērētājos, bet kā noprotu sadarbības no internetveikala puses nav nekādas viņi tiek pilnībā ignorēti un nepilda kā pārdevējs savas saistības. TāpēcAPDOMĀJIET labi pirms gribat, ko šajā veikalā iegādāt, jo personāls nav pretimnākošs un nav vērsti uz klientu. Nu jau ir divi mēneši pagājuši kopš cenšos atgūt savu naudu par nepiemēroto telefonu.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 27.03.2020

Uzņēmuma Yesmobile.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

P

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы