www.sudzibas.lv Yesmobile.lv garantijas atteikums

РешеноYesmobile.lv - garantijas atteikums

www.yesmobile.lv iegādātu telefonu aiznesu uz garantijas remontu (smart serviss)
Garantiju atteica jo veikalam www.yesmobile.lv esot nomainījusies SIA.Sazvanījos ar Yesmobile internetveikalu, kur man atbildēja, ka noskaidros un atzvanīs, bet tā arī neatzvanīja. Zvanīju vēlreiz bet atkal pārdevējs nemācēja izstāstīt ko darīt, teica , ka esot jāņem remontā smartservisam. Bet viņi neņem!

11.03.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 27.03.2020

Uzņēmuma Yesmobile.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

G

Комментарии (3)

D Diana Leite 15.03.2019

Es ari šodien biju smart servisa(yesmobile veikala garantijas serviss)ari atteca

V vidocq 18.04.2019

Yesmobile pat reģistrācijas nr. nekur nav norādīts! Izskatās, ka tam smart servisam viena atbilde visiem. Man bija tas pats, bet uzņēmums nav likvidēts, ir tikai pamainījies nosaukums un nosaukumu var mainīt kaut katru dienu, tas nenozīmē, ka var atteikt garantiju. Kad pateicu to, ka uzņēmums eksistē, atbilde bija, ka ar šo uzņēmumu vairs nesadarbojas. Ķer uz muļķi, zvanat uz PTAC un izskaidrojiet situāciju. Šie krāpnieki jāsūdz tiesā, gan serviss gan uzņēmums! Es netaisos atkāpties.

A Alexandrov 01.01.2021

Vai sudzibas.lv administratori saņem no veikala kukuļus, ka gandrīz visas cilvēku sūdzības atzīmētas kā atrisinātas un par iemeslu visām ir nespēja sazināties ar klientu? Vai tiešām ne ar vienu klientu nav iespējams sazināties?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы