www.sudzibas.lv Yesmobile.lv Maldināšana. Pārdod telefonu bez orģinālā iesaiņojuma.

Yesmobile.lv - Maldināšana. Pārdod telefonu bez orģinālā iesaiņojuma.

Pārdod telefonus bez orģinālā iesaisņojuma un melo, sakot, ka tas ir normāli. Pie saņemšanas kā argmentu parādīja arī citu firmu telefnus - arī iepakojumus bez plēves,
Fakti:
1. Tādu pašu telefonu nopērkot citā inteneta veikalā, iepakojumam bija plēve.
2. Ražotājs norāda, ka standartā vienmēr ir ''sealed boxing''.
3. Pārdevējs neatklāj izplatītāju.
4. EU reģionam paredzēto telfonu youube unboxing video arī parāda, ka standarta iepakojums iekļauj plēvi.
5. Telefons jau standartā nāk EU reģionam (salīdzinot serial number ražotāja mājaslapā), līdz ar to, nav nekādu agrgumentu par to, ka būtu bijis atvērts, lai instalētu global versiju.

Kad uzdevu lūgumu faktiski pamatot, ka telefons tiešām ir jauns - neviens no faktiem sarunā netika atspēkots, kā arī izplatitājs netika norādīts, jo tā esot konfidencionāla informācija. Ironiski, ņemot vērā, ka telefonu nopirku par 240eur~, lai gan 1a.lv tāds maksā 220eur.

Turiet acis vaļā, nerekomendēju šo veikalu. Gan pārdevējs, gan klientu servisa darbinieks nespēja reāli faktiski sniegt informāciju, kas pierādītu pretējo un atspēkotu manus iepriekš uzskaitītos argumentus. Spēja tikai pateikt - ''mēs tirgojam tikai jaunus telefonus''. Ja tā ir taisnībā, tad kādēļ nespējat to faktiski apstiprināt un slēpjat izplatītāju, ņemot vērā, ka pārdošanas cena bija augstāka, kā, piemēram, 1a.lv

Sarunas laikā klientu serviss neuzņēmās nekādu atbildību, nesniedza nekādu kompensāciju.

06.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

J

Комментарии (4)

W winmy 07.02.2021

Gandrīz visi ņem no MOBILUKSS. Tas pats 1a.lv. Man nācis Alcatel ar krievijas instrukcijām. Kad es nolēmu viņu nodot uz lombardu, atklājās ka IMEI uz telefona un uz kastes uzlīmes atšķirās. :D
Savlaik tirgoju mazā veikalā ar telefoniem. Tur arī viss nācis no MOBILUKSS. Bija telefoni bez valsts valodas un ar arābu klaviatūru. Burtu vietā ir bija tā saucamā "арабская вязь".

K Kallius Amycus 07.02.2021

tad nax** pirki, auns tu tāds :D

Yesmobile.lv 25.02.2021

https://www.mi.com/global/verify/#/en/tab/imei

J Jacobson 01.03.2021

Paldies par atbildi, bet ko tieši Jūs vēlaties ar to pierādīt? Tā ir vienkārši adrese, kur var ievadīt telefona serial number un pārliecināties, ka tas tiešām ir īstais modelis. Runa vispār nav par to. Man sūdzība tika konkrēti adresēta par pilnīgi citu tēmu: telefons nenāca orģinālajā iepakojumā. Iespēja pārliecināties par sērijas numuru pilnīgi nekā to neatspēko.

Es no jums saņēmu telefonu, kas nebija ar plēvi pārklātā iepakojumā.

Fragments no Mi mājaslapas produta apraksta:
"All Mi packages are perfectly sealed at the warehouse before they are shipped to you.
See if there are signs of damage, or if the package has been opened during transit.
We request you not to sign and accept if you are concerned about the condition of the shipment.''

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы