www.sudzibas.lv Yesmobile.lv Neprecīza informācija

РешеноYesmobile.lv - Neprecīza informācija

Labdien vēlos pateikt par veikalu yesmobile.lv par nepatieso informāciju. Gribēju nopirkt telefona aksesuāru iphone 5s Bumper. interesējos meklēju un atradu yesmobile un viņiem bija tikai rakstīts priekš iphone 5C. nu es saku šaubīties vai derēs, bet viņi saka derēs, brauciet vien, nu es izbraucu no Salaspila un kad biju klāt ko jūs dotajam? protams nederēja. un viņi man piedāvāja citu par lielāku cenu mani tas neinteresēja jau, viņi vispār pretim nenāca un nevienam neinteresē ka tu iztērēji laiku un naudu. Sanāk es mīnusos esmu tagad degviela iztērēta tā pat. Tā pret klientiem neviens neizturas it sevišķi kad nopirki jau iepriekš planšetu par 600eur.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 27.03.2020

Uzņēmuma Yesmobile.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

R

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы