www.sudzibas.lv Yesmobile.lv Maldināšana cenu norādīšanā juridiskām personām

РешеноYesmobile.lv - Maldināšana cenu norādīšanā juridiskām personām

Nodarbojas ar klientu maldināšanu cenu ziņā salīdzini.lv, kurpirkt.lv un savā mājas lapā, lai gan telefoniski pasaka ka juridisks personas nav klienti, gribat pirkt pie viņiem kādu preci kā juridiska persona netērējiet laiku, jo patiesā preces vērtība ir norādītā + Juridiskām personām (t.s. pašnodarbinātas personas, Zemnieku Saimniecība, pašvaldības, personu apvienības, nodibinājumi un lietu kopības) tiek piemērota maksa 15% apmērā no preces vērtības par 1. gada garantiju. Bez garantijas preci nepārdod.

Ответ от Yesmobile.lv Support Ответ от представителя 15.04.2016

PTAC Patērētāju informēšanas un komunikācijas daļas vadītāja Sanita G. paskaidroja, ka produkcijas garantiju termiņu darījumos starp juridiskām personām nenosaka neviens normatīvais akts, bet tikai civiltiesiskās attiecības un līguma nosacījumi starp šīm juridiskajām personām.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 27.03.2020

Uzņēmuma Yesmobile.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

J

Комментарии (1)

J Jack Wood 14.04.2016

SIA "Hoko" INTERNETA VEIKALA MĀJAS LAPA http://www.yesmobile.lv/

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы