Решеноwww.yesmobile.lv - 4vs1

Pasūtot telefonu caur šo kantori, operātors pateica, ka telefons ir pieejams, un kad var braukt pakaļ pēc trijiem (tajā pašā dienā).
1) Ierodoties uz turieni pavisam sajaukuši telefona modeļus;
2) Nostāvēju 15min, mēģināja iesmērēt citu telefonu, apjautu, ka tas nav tas telefons pēc cenas!
3) Teica, ka būs nākamajā dienā 9:00, (no rīta zvans, atvainojiet šo tel.modeļu vairāk nav), kaut arī pārdevējs, vel iepriekšējā dienā sazvanījās ar kko, un jautāja vai ir un vai var dabūt!
4) Tad priekš kam ir domāts salīdzini.lv (ar visām norādēm cik pieejami telefoni)!

Varbūt interneta veikaliem būtu visiem jāizseko savs preču sortimenta klāsts, lai nemaldinātu nākamos klientu?!

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 27.03.2020

Uzņēmuma Yesmobile.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

E

Комментарии (1)

Yesmobile.lv 22.11.2012

Mēs ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Priekš mums ir dargs katrs klients, visu izdarisim lai Jums viss patiktu, jo gaidam katru klientu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы