LV RU
www.sudzibas.lv Windon Nesamaksā par padarīto darbu

Windon - Nesamaksā par padarīto darbu

Jānis dātavs ir uzmetējs! Viņa mob.25451250. Darbojas pa Ogres un Ķegumā nov. Precīzāk Glāzšķūņa apkārtnē. Brutāli nesamaksā par darbu! Ir savs Belarus ar piekabi un meži Glāzšķūņa apkārtnē, tātad visticamāk, kad nākotnē atkal meklēs cilvēkus kurus uzmest.
Tagad skatos ss.com darba sludinājumos atkal meklē Zāģerus, kurus brutāli uzmest. Bildē viņa sludinājums.
Esat ar šo personāžu ļoti uzmanīgi!

Tātad lai nav jāmaksā viņa scenārijs palielam ir sekojošs: tu man esi sabojājis kokmateriālus, tāpēc man vēl būs jāpiemaksā, kad esmu strādājis.

Manā gadījumā bija šādi:
nozāģēju kopā 95m3 (kā jau mežā Malka papīrmalka, tara utt) . Viņš pasaka kad 12m3 finieris ir sazāģēts kā brāķis, tātad 12*95eur/m3=1140eur zaudējumi. Pēc viņa teiktā man viņam jāsamaksā 1140eur un tad viņš man atdos 950eur par darbu. Bet te nu viņš pilnīgi sapinas savos melos, jo pats personīgi viņš to kokmateriālu ar savu belarusu pieveda no cirsmas uz krautuvi pie ceļa! Tad rodas jautājums? Ko tad krāmē pie finierklučiem papīrmalku? Šajā gadījumā papīrmalka bija 3.0m un finieris 3.10 tātad ja pievedējs redz, kad tur finieris nesanāk tad ieliek pie papīrmalkas. Papīrmalkai pieļauj +/-30cm garuma novirzi.

Tas kad viņam tie bērza finierkluči ļoti plaisāja, tas gan ir fakts un tieši lielās dimensijas, jo zāģēju maija beigās - jūnija sākumā, kad Bērzs baigi sulo, līdz ar to rodas plaisas. Ja vispār bija finierim brāķis tad visticamāk patiesais izbrāķēšanas iemesls bija plaisas. Bet nekādas atskaites par brāķa apjomu kravā nav uzrādījis. Tāpat gaidu uz pierādījumiem balstītu zaudējumu aprēķinu, ko viņš takā solījās atsūtīt (pat to nav spējīgs parādīt) !

Īsāk sakot ja negrib maksāt atradīs jebkādu iemeslu, lai tikai nesamaksātu!

Viņam arī ir sadarbības partneri, bet par tiem man nav info, līdz ar to neko sliktu nevaru teikt (bet tas nozīmē, kad jāuzmanās tajā apkārtnē, iespējams slēpjas zem citas personas) .

Комментарии (1)

E eksperts1 25.09.2020

Līgums bija?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы