LV RU
www.sudzibas.lv Venipak Slikts serviss

Venipak - Slikts serviss

Pasūtītajai precei bija jābūt piegādātai šodien, 17. Novembrī, kā arī vēstīja no rīta saņemtā īsziņa. Esam pašvaldības iestāde un prece bija nepieciešama 18. Novembra svētkiem (rīt) . Diena jau cauri, ik pa laikam izsekojot preces atrašanās vietu. Dienas beigās skatos, ka kurjers ir manā pagastā un jau gaidu zvanu, bet pēc neilga brīža redzu, ka kurjers jau dodas prom! Zvanu, vaicāju, kas par lietu, esot aizmirsis daļu sūtījuma noliktavā. Bet otru daļu nepiegādāja, jo redz "v dom kultūre" neesot degusi Gaisma un domājis, ka nav vērts zvanīt. Pēc īsas sarunas šoferis tomēr vismaz atveda daļu sūtījuma.
Venipak vienmēr ir šķitis ļoti neuzticams serviss, īpaši pēc gadījumiem, kad kurjers apgalvo, ka esot zvanījis pasūtītājam, bet neviens neesot cēlis, kaut pasūtītājs skaidri zina, ka neviens nav zvanījis un prece beigās piegādāta uz nepareizu adresi (pieļaujams, ka slinkums bijis tālāk braukt) .

17.11.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Z

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы